FB pixel TP pixel
The Adventures of Paddington
The Adventures of Paddington

Dobrodružství medvídka Paddingtona

The Adventures of Paddington
Velká Británie | 2019 | Animované filmy | Pro starší děti | 10 minut | Nové díly od 18. 4. 2022

Dobrodružství medvídka Paddingtona je nová série příběhů o známém medvídkovi. Jsou to veselá dobrodružství plná statečnosti o tom, jak být milý k druhým lidem a také o tom, jaké to je být součástí milující rodiny. Každá jedenáctiminutová epizoda čerpá námět z knihy od Michaela Bonda, a také z celove...

Dobrodružství medvídka Paddingtona je nová série příběhů o známém medvídkovi. Jsou to veselá dobrodružství plná statečnosti o tom, jak být milý k druhým lidem a také o tom, jaké to je být součástí milující rodiny. Každá jedenáctiminutová epizoda čerpá námět z knihy od Michaela Bonda, a také z celovečerních filmů, které byly natočeny již dříve, avšak v hrané podobě. Napínavý animovaný seriál plný nových příběhů zaujme nejen děti, které se s medvídkem teprve seznamují, ale i dospělé, kteří Paddingtona už nejspíše znají a dost možná si ho zamilovali už jako malé děti. Celý seriál je ovlivněný celovečerními filmy, ale zásadní rozdíl je zejména v charakteru rodiny Braunových. Ve filmu šlo o rodinu středního věku, zatímco seriál vykresluje mladou, začínající rodinu, která spoustu zkušeností teprve získává.

Hrají: Bobby Beynon, Sabrina Newton-Fisher, Morwenna Banks, Darren Boyd, Phyllis Logan, Ben Whishaw

IMDb  84 %

Dobrodružství medvídka Paddingtona online

Sledovat Dobrodružství medvídka Paddingtona online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dobrodružství medvídka Paddingtona online, zda je ke stažení a zda má Dobrodružství medvídka Paddingtona dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
původní znění | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 20. 4. 2022
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Dobrodružství medvídka Paddingtona recenze a hodnocení

Tvůj názor na Dobrodružství medvídka Paddingtona?

V seriálu Dobrodružství medvídka Paddingtona hrají Bobby Beynon, Sabrina Newton-Fisher, Morwenna Banks, Darren Boyd, Phyllis Logan, Ben Whishaw.

Seriál Dobrodružství medvídka Paddingtona můžete vidět na HBO Max.

Seriál Dobrodružství medvídka Paddingtona je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.