FB pixel TP pixel
Mýtus jménem žralok
Mýtus jménem žralok

Dobrodružství oceánů: Mýtus jménem žralok

Mýtus jménem žralok
Česko | 2006 | Dokumenty | Žralok

Každý z nich se s ním už setkal, každý jinak. Pro potápěče Andrého Hartmana je to téměř běžná schůzka, snad nikdo o velkém bílém neví více, než on. Mořský biolog Ryan považuje tajemství tohoto dravce za vědeckou výzvu a nejmladší Mark si stále připomíná hrůzné okamžiky, když ho obrovský bílý žralok ...

Každý z nich se s ním už setkal, každý jinak. Pro potápěče Andrého Hartmana je to téměř běžná schůzka, snad nikdo o velkém bílém neví více, než on. Mořský biolog Ryan považuje tajemství tohoto dravce za vědeckou výzvu a nejmladší Mark si stále připomíná hrůzné okamžiky, když ho obrovský bílý žralok při surfování napadl. Díky zkušenému Hartmannovi se Ryan i Mark mohou přiblížit obávanému predátorovi až na dotek. Nakonec se všichni shodují v tom, že Velký Bílý žralok pro ně zůstane už navěky osudovou postavou – opravdovým pánem moří.

Sleduj Dobrodružství oceánů: Mýtus jménem žralok celý film zdarma

Pusť si Dobrodružství oceánů: Mýtus jménem žralok online hned zdarma na Filmtoro.Dobrodružství oceánů: Mýtus jménem žralok online

Sledovat Dobrodružství oceánů: Mýtus jménem žralok online můžeš na DaFilms, Filmy česky, Kinobox, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dobrodružství oceánů: Mýtus jménem žralok online, zda je ke stažení a zda má Dobrodružství oceánů: Mýtus jménem žralok dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 22. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
DaFilms
DaFilms
od 29. 1. 2024
Půjčení za 65 Kč Nákup za 110 Kč
Filmy česky
Filmy česky
od 1. 12. 2017
Zdarma
Kinobox
Kinobox
od 23. 6. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Dobrodružství oceánů: Mýtus jménem žralok recenze a hodnocení

Tvůj názor na Dobrodružství oceánů: Mýtus jménem žralok?

Ve filmu Dobrodružství oceánů: Mýtus jménem žralok hrají .

Film Dobrodružství oceánů: Mýtus jménem žralok režíruje .

Film Dobrodružství oceánů: Mýtus jménem žralok můžete vidět na DaFilms, Filmy česky, Kinobox, Voyo.

Film Dobrodružství oceánů: Mýtus jménem žralok je online na DaFilms, Filmy česky, Kinobox, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.