FB pixel TP pixel
The Perfect Patient
The Perfect Patient

Dokonalý pacient

The Perfect Patient
Švédsko | 2019 | Krimi filmy | Právníci | 110 minut

Strhující příběh o největším právním skandálu ve švédské historii vypráví o reportérovi, který zpochybnil celý právní systém. Hannes Rastam se léta snažil prokázat nevinnu Thomase Quicka, odsouzeného na doživotnímu vězení na psychiatrii. Odhalil právní chaos, který Quicka do vězení dostal. Nikdo vša...

Strhující příběh o největším právním skandálu ve švédské historii vypráví o reportérovi, který zpochybnil celý právní systém. Hannes Rastam se léta snažil prokázat nevinnu Thomase Quicka, odsouzeného na doživotnímu vězení na psychiatrii. Odhalil právní chaos, který Quicka do vězení dostal. Nikdo však neměl zájem na tom, aby byl osvobozen a zproštěn vinny nejhorší sériový vrah ve Švédsku, kanibalistický násilník, který byl odsouzen za osm vražd a přiznal se dalším dvaceti pěti. Příběh, předkládaný divákovi jako rafinovaná skládačka, postupně odhaluje neuvěřitelný případ, napínavý až do ohromujícího konce…

CSFD  64 %

Dokonalý pacient online

Sledovat Dokonalý pacient online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dokonalý pacient online, zda je ke stažení a zda má Dokonalý pacient dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 8. 1. 2021
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Dokonalý pacient obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Dokonalý pacient, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Dokonalý pacient postavy.

Jonas Karlsson
Jonas Karlsson
Hannes Rastam
David Dencik
David Dencik
Thomas Quick
Alba August
Alba August
Jenny Küttim
Magnus Roosmann
Magnus Roosmann
Christer van der Kwast
Suzanne Reuter
Suzanne Reuter
Margit Norell
Linda Ulvaeus
Linda Ulvaeus
Birgitta Stahle
Christopher Wagelin
Christopher Wagelin
Seppo Penttinen
Björn Bengtsson
Björn Bengtsson
Sven Ake Christianson
Johan Hedenberg
Johan Hedenberg
Claes Borgström

Dokonalý pacient recenze a hodnocení

Ve filmu Dokonalý pacient hrají Jonas Karlsson, David Dencik, Alba August, Magnus Roosmann, Suzanne Reuter, Linda Ulvaeus, Christopher Wagelin.

Film Dokonalý pacient režíruje Mikael Hafström.

Film Dokonalý pacient má 110 minut.

Film Dokonalý pacient můžete vidět na Edison.

Film Dokonalý pacient je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.