FB pixel TP pixel
Doc Hollywood

Doktor Hollywood

Doc Hollywood
USA | 1991 | Komedie | Romantická komedie | 100 minut

Hlavním hrdinou pohodového a úsměvného příběhu je mladý ambiciózní lékař Benjamin Stone, který by rád zkusil štěstí na vyhlášené hollywoodské klinice plastické chirurgie vedené doktorem Halberstromem. Cestou však zabloudí a kvůli krávě na silnici havaruje. Poškodí přitom svůj vůz a co je horší, zbou...

Hlavním hrdinou pohodového a úsměvného příběhu je mladý ambiciózní lékař Benjamin Stone, který by rád zkusil štěstí na vyhlášené hollywoodské klinice plastické chirurgie vedené doktorem Halberstromem. Cestou však zabloudí a kvůli krávě na silnici havaruje. Poškodí přitom svůj vůz a co je horší, zbourá právě vlastnoručně dokončený plot soudce Evanse, který ho za to odsoudí ke dvaatřiceti hodinám lékařské služby v místním středisku. Zcela proti své vůli tak Ben skončí v malém městečku Grady. Nadšení, které projevují místní občané, ho vůbec netěší a starostova nabídka stálého místa ho nezajímá. Netají se svými plány vydělávat velké peníze kosmetickými úpravami slavných hereček a okamžitě si tak u bodrých vesničanů vyslouží přezdívku Hollywood. Postupně se seznamuje s rázovitými obyvateli, pokouší se přežít péči sestry Parkerové, která ho nutí používat při příchodech a odchodech ze střediska píchačky a připadá si jako ve snu, když jednoho rána zahlédne ve vodách jezera nahou...

IMDb  63 % CSFD  69 %

Doktor Hollywood online

Sledovat Doktor Hollywood online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Doktor Hollywood online, zda je ke stažení a zda má Doktor Hollywood dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 16. 11. 2021
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 129 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Doktor Hollywood obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Doktor Hollywood, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Doktor Hollywood postavy.

Doktor Hollywood zajímavosti

Rozpočet
20 000 000 $
Celosvětové tržby
54 830 779 $
Tržby v USA
54 830 779 $
Tržby v českých kinech
280 647 Kč
Návštěvnost v českých kinech
18 316 diváků

Doktor Hollywood recenze a hodnocení

Ve filmu Doktor Hollywood hrají Michael J. Fox, Julie Warner, Barnard Hughes, Woody Harrelson, Frances Sternhagen, George Hamilton, Bridget Fonda.

Film Doktor Hollywood režíruje Michael Caton-Jones.

Film Doktor Hollywood má 100 minut.

Film Doktor Hollywood měl rozpočet 20 000 000 $.

Film Doktor Hollywood vidělo v českých kinech 18 316 diváků.

Film Doktor Hollywood můžete vidět na iTunes.

Film Doktor Hollywood je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.