FB pixel TP pixel
Doctor Proctor's Fart Powder
Doctor Proctor's Fart Powder

Doktor Proktor a prdící prášek

Doctor Proctor's Fart Powder
Norsko | 2014 | Doktor Proktor | Dobrodružné filmy | Rodinné | 88 minut

Hlavním hrdinou je ztřeštěný vynálezce Doktor Proktor, dívka Líza a klučina s ohnivými vlasy jménem Bulík. Ten se právě přistěhoval do čtvrti v Oslo, kde žije Proktor a Líza. Jakmile se mu podaří zjistit, že podivín doktor Proktor vynalezl opět něco šíleného, musí u toho být! Poté, co v roli asisten...

Hlavním hrdinou je ztřeštěný vynálezce Doktor Proktor, dívka Líza a klučina s ohnivými vlasy jménem Bulík. Ten se právě přistěhoval do čtvrti v Oslo, kde žije Proktor a Líza. Jakmile se mu podaří zjistit, že podivín doktor Proktor vynalezl opět něco šíleného, musí u toho být! Poté, co v roli asistenta doktora Proktora zjistí, že jeho nejnovější vynález, prášek proti prdění, nefunguje, vnukne mu myšlenku, že by měl vynalézt prášek fungující přesně opačně. Uplatnění by našel třeba jako nejrychlejší cyklo pumpička na světě – jeden konec hadičky do kola, druhý do zadnice a kolo je napumpováno raz dva. Mohl by to být také super vysoušeč vlasů... Jenže o vynález mají zájem i nekalé živly, pan Trán a jeho vykutálení synáčci Truls a Trym.

Hrají: Emily Glaister, Eilif Hellum Noraker, Kristoffer Joner, Atle Antonsen, Linn Skaber, Marian Saastad Ottesen, Arve Guddingsmo Bjorn

Režie: Arild Fröhlich

IMDb  55 % Kinobox  46 %

Doktor Proktor a prdící prášek online

Sledovat Doktor Proktor a prdící prášek online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Doktor Proktor a prdící prášek online, zda je ke stažení a zda má Doktor Proktor a prdící prášek dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 27. 4. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Doktor Proktor a prdící prášek zajímavosti

Tržby v českých kinech
457 344 Kč
Návštěvnost v českých kinech
4 682 diváků

Doktor Proktor a prdící prášek recenze a hodnocení

Tvůj názor na Doktor Proktor a prdící prášek?

Ve filmu Doktor Proktor a prdící prášek hrají Emily Glaister, Eilif Hellum Noraker, Kristoffer Joner, Atle Antonsen, Linn Skaber, Marian Saastad Ottesen, Arve Guddingsmo Bjorn.

Film Doktor Proktor a prdící prášek režíruje Arild Fröhlich.

Film Doktor Proktor a prdící prášek má 88 minut.

Film Doktor Proktor a prdící prášek vidělo v českých kinech 4 682 diváků.

Film Doktor Proktor a prdící prášek můžete vidět na Edison.

Film Doktor Proktor a prdící prášek je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.