FB pixel TP pixel
Doctor Proctor's Fart Powder
Doctor Proctor's Fart Powder

Doktor Proktor a prdící prášek

Doctor Proctor's Fart Powder
Norsko | 2014 | Doktor Proktor | Dobrodružné filmy | Rodinné | 88 minut

Hlavním hrdinou je ztřeštěný vynálezce Doktor Proktor, dívka Líza a klučina s ohnivými vlasy jménem Bulík. Ten se právě přistěhoval do čtvrti v Oslo, kde žije Proktor a Líza. Jakmile se mu podaří zjistit, že podivín doktor Proktor vynalezl opět něco šíleného, musí u toho být! Poté, co v roli asisten...

Hlavním hrdinou je ztřeštěný vynálezce Doktor Proktor, dívka Líza a klučina s ohnivými vlasy jménem Bulík. Ten se právě přistěhoval do čtvrti v Oslo, kde žije Proktor a Líza. Jakmile se mu podaří zjistit, že podivín doktor Proktor vynalezl opět něco šíleného, musí u toho být! Poté, co v roli asistenta doktora Proktora zjistí, že jeho nejnovější vynález, prášek proti prdění, nefunguje, vnukne mu myšlenku, že by měl vynalézt prášek fungující přesně opačně. Uplatnění by našel třeba jako nejrychlejší cyklo pumpička na světě – jeden konec hadičky do kola, druhý do zadnice a kolo je napumpováno raz dva. Mohl by to být také super vysoušeč vlasů... Jenže o vynález mají zájem i nekalé živly, pan Trán a jeho vykutálení synáčci Truls a Trym.

IMDb  55 % CSFD  44 %

Doktor Proktor a prdící prášek online

Sledovat Doktor Proktor a prdící prášek online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Doktor Proktor a prdící prášek online, zda je ke stažení a zda má Doktor Proktor a prdící prášek dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 19. 7. 2021
Předplatné za 155 Kč

Doktor Proktor a prdící prášek obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Doktor Proktor a prdící prášek, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Doktor Proktor a prdící prášek postavy.

Doktor Proktor a prdící prášek recenze a hodnocení

Tvůj názor na Doktor Proktor a prdící prášek?