FB pixel TP pixel
Doktorská pohádka
Doktorská pohádka

Doktorská pohádka

Doktorská pohádka
Česko | 1964 | Animované filmy | Pro nejmenší

Kreslené zpracování pohádky na motivy Karla Čapka. Jednoho dne někdo zaťukal doktorovi z Hronova na okno a prosil o pomoc, aby šel za ním. Jenže se ozýval jen hlas. Ten dovedl doktora na louku. Na trávě ležela víla se zlomenou nohou. Doktor se dal do práce, ale vílu noha bolela ještě více. Proto ji ...

Kreslené zpracování pohádky na motivy Karla Čapka. Jednoho dne někdo zaťukal doktorovi z Hronova na okno a prosil o pomoc, aby šel za ním. Jenže se ozýval jen hlas. Ten dovedl doktora na louku. Na trávě ležela víla se zlomenou nohou. Doktor se dal do práce, ale vílu noha bolela ještě více. Proto ji začal vyprávět příběh o hledání doktora pro princeznu Solimánskou, aby jí ukázal, jaký je výborný doktor.

IMDb  70 % CSFD  83 %

Doktorská pohádka online

Sledovat Doktorská pohádka online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Doktorská pohádka online, zda je ke stažení a zda má Doktorská pohádka dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 11. 5. 2019
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Doktorská pohádka obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Doktorská pohádka, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Doktorská pohádka postavy.

Karel Höger
Karel Höger
Narrator
Jiří Srnka
Jiří Srnka
Hudba
Eduard Hofman
Eduard Hofman
Režie

Doktorská pohádka recenze a hodnocení

Ve filmu Doktorská pohádka hrají Karel Höger.

Film Doktorská pohádka režíruje Eduard Hofman.

Film Doktorská pohádka můžete vidět na iVysílání.

Film Doktorská pohádka je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.