FB pixel TP pixel
Dom Hemingway

Dom Hemingway

Dom Hemingway
Velká Británie | 2013 | Krimi filmy | Krimi komedie | 93 minut

Charismatický Jude Law jako Dom Hemingway - nenapravitelný, ale vždycky vtipný, většinou hříšný a často nebezpečný kasař a zloděj. Doma zrovna pustili po 12 letech z vězení a on se rozhodl přihlásit o odměnu za to, že držel celou dobu jazyk za zuby. Společně s parťákem Dickiem se proto vydává za šéf...

Charismatický Jude Law jako Dom Hemingway - nenapravitelný, ale vždycky vtipný, většinou hříšný a často nebezpečný kasař a zloděj. Doma zrovna pustili po 12 letech z vězení a on se rozhodl přihlásit o odměnu za to, že držel celou dobu jazyk za zuby. Společně s parťákem Dickiem se proto vydává za šéfem Fontainem, kterého Dom svým mlčením uchránil od jistého trestu. Kromě jiného se Dom snaží navázat vztah se svou dcerou, starý dobře známý život ho ale brzy vtáhne zpátky mezi kriminálníky. Díky svému opilému a věčně sjetému egu Domovi nevyjde nic, i kdyby jeho úmysly byly čisté jak padlý sníh.

Hrají: Jude Law, Matthew C. Martino, Emilia Clarke, Kerry Condon, Deborah Rosan, Emma Lock, Richard E. Grant

Režie: Richard Shepard

IMDb  62 % Kinobox  62 %

Dom Hemingway online

Sledovat Dom Hemingway online můžeš na Canal Plus, KVIFF TV, Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dom Hemingway online, zda je ke stažení a zda má Dom Hemingway dabing nebo titulky.

Canal Plus
Canal Plus
český dabing | od 14. 10. 2023
Předplatné za 189 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
původní znění | české titulky | od 29. 8. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
Prima Plus
Prima Plus
od 9. 2. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Dom Hemingway recenze a hodnocení

Ve filmu Dom Hemingway hrají Jude Law, Matthew C. Martino, Emilia Clarke, Kerry Condon, Deborah Rosan, Emma Lock, Richard E. Grant.

Film Dom Hemingway režíruje Richard Shepard.

Film Dom Hemingway má 93 minut.

Film Dom Hemingway můžete vidět na Canal Plus, KVIFF TV, Prima Plus.

Film Dom Hemingway je online na Canal Plus, KVIFF TV, Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.