FB pixel TP pixel
Home
Home

Domov

Home
Rusko | 2011 | Drama | Psychologické | 127 minut

V rozlehlém domě uprostřed ruských stepí se schází celá široká rodina.Když se po 25 letech náhle na prahu dveří objeví i nejstarší syn Viktor, na světlo začnou vyplavovat dosud nedořešené rodinné konflikty. Nikdo však nemá ani tušení, že Viktor utíká před svou temnou minulostí a že bezcitní nájemní ...

V rozlehlém domě uprostřed ruských stepí se schází celá široká rodina.Když se po 25 letech náhle na prahu dveří objeví i nejstarší syn Viktor, na světlo začnou vyplavovat dosud nedořešené rodinné konflikty. Nikdo však nemá ani tušení, že Viktor utíká před svou temnou minulostí a že bezcitní nájemní zabijáci v černých oblecích neúnavně hledají jeho tajný úkryt. Skutečným ohrožením už tedy nejsou jen komplikované rodinné vztahy, ale nebezpečí, které na ně číhá venku. Oleg Pogodin vytváří skličující, ale poetický film s podmanivou silou filmových obrazů, kde je cítit vliv nejen ruských filmových velikánů Andreje Tarkovského či Nikity Michalkova, ale i amerických westernů se silným motivem osudovosti a divoké přírody.

Hrají: Sergey Garmash, Bogdan Stupka, Yekaterina Rednikova, Vladimir Yepifantsev, Konstantin Adayev, Aleksandra Blednaya, Larisa Damaskina

Režie: Oleg Pogodin

IMDb  75 % Kinobox  59 %

Domov online

Sledovat Domov online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Domov online, zda je ke stažení a zda má Domov dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
anglické titulky | původní znění | český dabing | od 13. 12. 2016
Půjčení za 65 Kč Nákup za 110 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Domov recenze a hodnocení

Ve filmu Domov hrají Sergey Garmash, Bogdan Stupka, Yekaterina Rednikova, Vladimir Yepifantsev, Konstantin Adayev, Aleksandra Blednaya, Larisa Damaskina.

Film Domov režíruje Oleg Pogodin.

Film Domov má 127 minut.

Film Domov můžete vidět na DaFilms.

Film Domov je online na DaFilms, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.