FB pixel TP pixel
Letters to Juliet

Dopisy pro Julii

Letters to Juliet
USA | 2010 | Romantické filmy | Romantická komedie | 105 minut

Dopisy pro Julii jsou dojemnou a zároveň hravou love-story, vyprávěním o jiskřivé mladé lásce, ale také o vzkříšení lásky zdánlivě dávno ztracené. Když mladá Američanka Sophie (Amanda Seyfriedová, známá z muzikálového hitu Mamma Mia!), přicestuje do italské Verony, setkává se tu se skupinou dobrovol...

Dopisy pro Julii jsou dojemnou a zároveň hravou love-story, vyprávěním o jiskřivé mladé lásce, ale také o vzkříšení lásky zdánlivě dávno ztracené. Když mladá Američanka Sophie (Amanda Seyfriedová, známá z muzikálového hitu Mamma Mia!), přicestuje do italské Verony, setkává se tu se skupinou dobrovolníků. Jejich prací je odpovídat na dopisy, které toužící ženy vkládají do mezer ve zdech starobylého domu, jenž byl podle pověstí svědkem vášnivé a tragické lásky Romea a Julie. Právě tady Sophie objeví dopis napsaný před padesáti lety! A tento okamžik změní život nejen Sophii, ale i mnoha dalším lidem. Podnikavé dívce se podaří najít pisatelku dopisu – Claire (Vanessa Redgraveová), která do Itálie přijede se svým vnukem (Christopher Egan), a společně se vydají hledat Lorenza, jehož Claire před půl stoletím opustila... A jakou roli sehraje v příběhu snoubenec Claire Victor (Gael Garcia Bernal)?(

IMDb  65 % CSFD  63 %

Dopisy pro Julii online

Sledovat Dopisy pro Julii online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dopisy pro Julii online, zda je ke stažení a zda má Dopisy pro Julii dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 27. 6. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 149 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Dopisy pro Julii obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Dopisy pro Julii, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Dopisy pro Julii postavy.

Dopisy pro Julii zajímavosti

Rozpočet
30 000 000 $
Celosvětové tržby
79 293 444 $
Tržby v USA
53 032 453 $
Tržby v českých kinech
777 827 Kč
Návštěvnost v českých kinech
6 264 diváků

Dopisy pro Julii recenze a hodnocení

Ve filmu Dopisy pro Julii hrají Amanda Seyfried, Vanessa Redgrave, Christopher Egan, Giordano Formenti, Luisa Ranieri, Marina Massironi, Milena Vukotic.

Film Dopisy pro Julii režíruje Gary Winick.

Film Dopisy pro Julii má 105 minut.

Film Dopisy pro Julii měl rozpočet 30 000 000 $.

Film Dopisy pro Julii vidělo v českých kinech 6 264 diváků.

Film Dopisy pro Julii můžete vidět na iTunes.

Film Dopisy pro Julii je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.