FB pixel TP pixel
Dorian Gray
Dorian Gray

Dorian Gray

Dorian Gray
Velká Británie | 2009 | Fantasy filmy | Vražda | 112 minut

Lidé se odjakživa bojí stárnutí, ovšem někteří více. Představte si, že byste si navždy mohli zachovat krásnou mladou tvář a místo vás by stárnul váš portrét. Jak tento proces ovlivní lidskou duši a charakter?Příběh Doriana Graye byl již mnohokrát z filmován a stal se legendou. Dorian Gray byl mladý ...

Lidé se odjakživa bojí stárnutí, ovšem někteří více. Představte si, že byste si navždy mohli zachovat krásnou mladou tvář a místo vás by stárnul váš portrét. Jak tento proces ovlivní lidskou duši a charakter?Příběh Doriana Graye byl již mnohokrát z filmován a stal se legendou. Dorian Gray byl mladý anglický aristokrat, kterému v životě nic nechybělo. Měl hezkou tvář, peníze a věděl, jak na ženy. Jenže se bál stárnutí. Až jednoho dne si nechává udělat portrét a vysloví tajné přání - chce aby za něj stárnul jeho obraz. A přání se splní. Dorianu Grayovi zůstává tvář nevinného mladíka, zatímco obraz nese stopy času i všech hříchů a zločinů, kterých se dopustil. Ale žádné tajemství se nedá udržet navždy a minulost ho po letech dohání v podobě Hallwarda i bratra dívky, jejíž smrt kdysi způsobil...

Hrají: Ben Barnes, Colin Firth, Rebecca Hall, Emilia Fox, Fiona Shaw, Caroline Goodall, Maryam d'Abo

Režie: Oliver Parker

IMDb  62 % Kinobox  63 %

Dorian Gray online

Sledovat Dorian Gray online můžeš na Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dorian Gray online, zda je ke stažení a zda má Dorian Gray dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 11. 10. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Dorian Gray recenze a hodnocení

Ve filmu Dorian Gray hrají Ben Barnes, Colin Firth, Rebecca Hall, Emilia Fox, Fiona Shaw, Caroline Goodall, Maryam d'Abo.

Film Dorian Gray režíruje Oliver Parker.

Film Dorian Gray má 112 minut.

Film Dorian Gray můžete vidět na Prima Plus.

Film Dorian Gray je online na Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.