FB pixel TP pixel
Dovolená na úrovni
Dovolená na úrovni

Dovolená na úrovni

Dovolená na úrovni
Česko | 1984 | Komedie | Situace

Televizní komedie o rodině z města, která neplánovaně tráví prázdniny na vesnici... Komedie režiséra Stanislava Strnada z roku 1984 se satirickou nadsázkou konfrontuje životní postoje, myšlení a názory typické pro městský živel s názory a postoji lidí z venkova. Docent Čuhel se s manželkou, synem a ...

Televizní komedie o rodině z města, která neplánovaně tráví prázdniny na vesnici... Komedie režiséra Stanislava Strnada z roku 1984 se satirickou nadsázkou konfrontuje životní postoje, myšlení a názory typické pro městský živel s názory a postoji lidí z venkova. Docent Čuhel se s manželkou, synem a babičkou chystá na dovolenou. K manželčině zklamání nikoli k moři, ale jen do Tater. V noci jej však přemůže za volantem mikrospánek a sjede s autem do vody. Rodina tedy musí zatím zůstat v chalupě ochotného pana Dorňáka, než se auto opraví.

Hrají: Zdeněk Řehoř, Alena Vránová, Vlasta Fabianová, Alexej Pyško, Karel Vochoč, Ondřej Malý, Magda Šputová

Režie: Stanislav Strnad

Dovolená na úrovni online

Sledovat Dovolená na úrovni online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dovolená na úrovni online, zda je ke stažení a zda má Dovolená na úrovni dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 15. 7. 2009
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Dovolená na úrovni recenze a hodnocení

Ve filmu Dovolená na úrovni hrají Zdeněk Řehoř, Alena Vránová, Vlasta Fabianová, Alexej Pyško, Karel Vochoč, Ondřej Malý, Magda Šputová.

Film Dovolená na úrovni režíruje Stanislav Strnad.

Film Dovolená na úrovni můžete vidět na iVysílání.

Film Dovolená na úrovni je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.