FB pixel TP pixel
Holiday with Angel

Dovolená s Andělem

Holiday with Angel
Česko | 1953 | Komedie | Rodinné

Přísný a věčně nespokojený bručoun dostane poukaz na letní rekreaci ROH. Nejprve ho odmítne, ale nakonec se přece jen rozhodne poukazu využít a strávit čtrnáct dnů v odborářské zotavovně Jez...

Přísný a věčně nespokojený bručoun dostane poukaz na letní rekreaci ROH. Nejprve ho odmítne, ale nakonec se přece jen rozhodne poukazu využít a strávit čtrnáct dnů v odborářské zotavovně Jezerka spolu s dalšími zasloužilými pracovníky. Děj úsměvného příběhu, kde se vše točí nejen kolem Andělovy nechuti ke všem a všemu, zejména pak k jakýmkoli společenským zábavám rekreantů, ale také rekonstrukce dětské školky, do níž se rekreanti tajně pustí, aby pomohli zoufalé paní učitelce a dětičkám bez střechy nad hlavou, jistě není třeba blíže představovat. Vždyť podle výsledků ankety Hrdina filmového úsměvu se revizor Anděl v podání Jaroslava Marvana stal nejoblíbenější a neúspěšnější postavou v historii české filmové komedie.

IMDb  62 % CSFD  65 %

Dovolená s Andělem online

Sledovat Dovolená s Andělem online můžeš na O2TV, Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dovolená s Andělem online, zda je ke stažení a zda má Dovolená s Andělem dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | SD kvalita | od 18. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
O2TV
O2TV
od 3. 6. 2021
Půjčení za 59 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 4. 11. 2020
Předplatné za 99 Kč

Dovolená s Andělem obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Dovolená s Andělem, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Dovolená s Andělem postavy.

Dovolená s Andělem recenze a hodnocení

Dovolená s Andělem
Dovolená s Andělem
Filmové série

Titul Dovolená s Andělem je součástí série Anděl

Kinomaniak
Kinomaniak
Filmové tržby

Film Dovolená s Andělem vidělo v českých kinech 4 259 897 diváků, kteří nechali v pokladnách kin celkem 0 Kč.