FB pixel TP pixel
Holiday with Angel
Holiday with Angel

Dovolená s Andělem

Holiday with Angel
Česko | 1953 | Anděl | Komedie | Rodinné

Přísný a věčně nespokojený bručoun dostane poukaz na letní rekreaci ROH. Nejprve ho odmítne, ale nakonec se přece jen rozhodne poukazu využít a strávit čtrnáct dnů v odborářské zotavovně Jezerka spolu s dalšími zasloužilými pracovníky. Děj úsměvného příběhu, kde se vše točí nejen kolem Andělovy nech...

Přísný a věčně nespokojený bručoun dostane poukaz na letní rekreaci ROH. Nejprve ho odmítne, ale nakonec se přece jen rozhodne poukazu využít a strávit čtrnáct dnů v odborářské zotavovně Jezerka spolu s dalšími zasloužilými pracovníky. Děj úsměvného příběhu, kde se vše točí nejen kolem Andělovy nechuti ke všem a všemu, zejména pak k jakýmkoli společenským zábavám rekreantů, ale také rekonstrukce dětské školky, do níž se rekreanti tajně pustí, aby pomohli zoufalé paní učitelce a dětičkám bez střechy nad hlavou, jistě není třeba blíže představovat. Vždyť podle výsledků ankety Hrdina filmového úsměvu se revizor Anděl v podání Jaroslava Marvana stal nejoblíbenější a neúspěšnější postavou v historii české filmové komedie.

Hrají: Jaroslav Marvan, Josef Kemr, Josef Pehr, Vladimír Ráž, Jana Dítětová, Růžena Šlemrová

Režie: Bořivoj Zeman

IMDb  62 % Kinobox  73 %

Dovolená s Andělem online

Sledovat Dovolená s Andělem online můžeš na O2TV, Prima Plus, Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dovolená s Andělem online, zda je ke stažení a zda má Dovolená s Andělem dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 18. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
O2TV
O2TV
HD kvalita | SD kvalita | od 3. 6. 2023
Půjčení (HD) za 59 Kč
Prima Plus
Prima Plus
české titulky | od 8. 2. 2023
Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 4. 11. 2020
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Dovolená s Andělem zajímavosti

Návštěvnost v českých kinech
4 259 897 diváků

Dovolená s Andělem recenze a hodnocení

Ve filmu Dovolená s Andělem hrají Jaroslav Marvan, Josef Kemr, Josef Pehr, Vladimír Ráž, Jana Dítětová, Růžena Šlemrová.

Film Dovolená s Andělem režíruje Bořivoj Zeman.

Film Dovolená s Andělem vidělo v českých kinech 4 259 897 diváků.

Film Dovolená s Andělem můžete vidět na O2TV, Prima Plus, Vodafone TV, Voyo.

Film Dovolená s Andělem je online na O2TV, Prima Plus, Vodafone TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.