FB pixel TP pixel
Dracula 2000
Dracula 2000

Dracula 2000

Dracula 2000
USA | 2000 | Dracula 2000 | Horory | Upíři | 99 minut

Draculův vstup do roku 2000 začíná celkem nečekaně - skupina technologicky vyspělých lupičů se vloupe do zdánlivě nedobytně zabezpečeného trezoru obchodníka s uměleckými předměty. Jsou velmi překvapení, když zjistí, že místo vzácných uměleckých děl skrývá trezor bezpečnostní kryptu, která nebyla ote...

Draculův vstup do roku 2000 začíná celkem nečekaně - skupina technologicky vyspělých lupičů se vloupe do zdánlivě nedobytně zabezpečeného trezoru obchodníka s uměleckými předměty. Jsou velmi překvapení, když zjistí, že místo vzácných uměleckých děl skrývá trezor bezpečnostní kryptu, která nebyla otevřená posledních sto let. Tato krypta umožní Draculovi rozpoutat jeho starověký teror vůči modernímu světu a vůči všem, kteří se s ním setkají. Dracula se po století stráveném v zajetí náhle ocitá v 21. století plném chaosu a pokušení, obchodů s hudebními nosiči a podzemními kluby, do kterých přesně zapadá. Jeho první kroky vedou do USA - ideálního místa pro jeho charismatické svůdcovství mladých děvčat i pro neutuchající touhu po moci. Má ale i jiný důvod jít právě tam. Někde v New Orleans totiž žije dívka, kterou musí najít... jediná bytost na zemi, s kterou sdílí své temné dědictví.(oficiální text distributora)

Hrají: Gerard Butler, Christopher Plummer, Jonny Lee Miller, Justine Waddell, Jennifer Esposito, Omar Epps, Shane West

Režie: Patrick Lussier

IMDb  49 % Kinobox  46 %

Dracula 2000 online

Sledovat Dracula 2000 online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dracula 2000 online, zda je ke stažení a zda má Dracula 2000 dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 13. 11. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 79 Kč nebo 99 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Dracula 2000 novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Dracula 2000, které najdeš na našem webu.

20 upířích filmů a seriálů, pokud se vám líbil Dracula od Netflixu
20 upířích filmů a seriálů, pokud se vám líbil Dracula od Netflixu
06.01.2020 | Tipy na film

Pokud vás nadchla nová verze Draculy od BBC a Netflixu, která mísí původní román Brama Stokera s moderními prvky od tvůrců seriálového Sherlocka, máme pro vás pár tipů, jak v draculovských filmech a seriálech pokračovat. Podívat se na ně mohou i ti, kterým nová verze příliš nesedla.

Dracula 2000 recenze a hodnocení

Ve filmu Dracula 2000 hrají Gerard Butler, Christopher Plummer, Jonny Lee Miller, Justine Waddell, Jennifer Esposito, Omar Epps, Shane West.

Film Dracula 2000 režíruje Patrick Lussier.

Film Dracula 2000 má 99 minut.

Film Dracula 2000 můžete vidět na iTunes.

Film Dracula 2000 je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.