FB pixel TP pixel
In the Heat of Summer
In the Heat of Summer

Drak z chrámu Shaolin 2

In the Heat of Summer
Hong-Kong | 1994 | Akční filmy | Kung-fu | 98 minut

Mladík Jiang sní odjakživa o tom, že bude jednoho dne ovládat bojové umění kung fu. Nastupuje do zaměstnání jako správce domu k panu Wongovi. Jedné noci ale poruší jeho příkaz, a spolu s dalším sluhou nahlédnou do pokoje záhadného obyvatele domu. Náhle ale sluha padá k zemi mrtev a tak se Jiang dává...

Mladík Jiang sní odjakživa o tom, že bude jednoho dne ovládat bojové umění kung fu. Nastupuje do zaměstnání jako správce domu k panu Wongovi. Jedné noci ale poruší jeho příkaz, a spolu s dalším sluhou nahlédnou do pokoje záhadného obyvatele domu. Náhle ale sluha padá k zemi mrtev a tak se Jiang dává na útěk. V lese narazí na dva muže, kteří mezi sebou bojují. Oba se navzájem zabijí, a tak Jiang využije příležitosti, za jednoho z nich se začne vydávat a vybere si odměnu, která byla vypsána na toho druhého mrtvého. Tím ale rozpoutal kolem sebe celou řádku problémů. Každou chvíli ho někdo napadá a jelikož jeho kung fu působí spíše komicky, dostává za vyučenou. Až jednoho dne uzavře s jedním žebrákem dohodu, že pokud se sejde s mužem jménem Fong, naučí ho bojovému umění. A tak se Jiang vydává na cestu, která ho naučí nejen pokoře a opravdovému hrdinství, ale naučí ho i skutečnému bojovému umění kung fu, které mu zachrání vlastní život.

IMDb  63 %
Voyo
Akční filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Drak z chrámu Shaolin 2 online

Drak z chrámu Shaolin 2 online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Drak z chrámu Shaolin 2 obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Drak z chrámu Shaolin 2, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Drak z chrámu Shaolin 2 postavy.

Drak z chrámu Shaolin 2 recenze a hodnocení

Ve filmu Drak z chrámu Shaolin 2 hrají Jordan Chan Siu-Chun, Power Chan, Marco Ngai, Jack Kao Kuo-Hsin, Christine Ng, Elaine Ng Yee-Lee, Dolphin Chan Hoi-Hang.

Film Drak z chrámu Shaolin 2 režíruje Teddy Chan.

Film Drak z chrámu Shaolin 2 má 98 minut.

Film Drak z chrámu Shaolin 2 není zatím nikde online.

Film Drak z chrámu Shaolin 2 není zatím kde sledovat.