FB pixel TP pixel
Kiss of the Dragon
Kiss of the Dragon

Polibek draka

Kiss of the Dragon
USA | 2001 | Akční filmy | Kung-fu | 98 minut

Elitní pekingský policista Liu Juan (Jet Li) je vyslán do Paříže splnit úkol tak tajný, že ani on sám doopravdy neví, co se pod jeho slupkou skrývá. Jisté je jen jedno: bude to pekelně nebezpečné. Jak totiž vzápětí vyjde najevo, Juanovým nepřítelem je zkorumpovaný a mocný inspektor Richard (Tchéky K...

Elitní pekingský policista Liu Juan (Jet Li) je vyslán do Paříže splnit úkol tak tajný, že ani on sám doopravdy neví, co se pod jeho slupkou skrývá. Jisté je jen jedno: bude to pekelně nebezpečné. Jak totiž vzápětí vyjde najevo, Juanovým nepřítelem je zkorumpovaný a mocný inspektor Richard (Tchéky Karyo), který při likvidací nepohodlných svědků neváhá ani vteřinu. Nejdůležitější figurou v jeho nebezpečné hře se právě stala americká prostitutka Jessica (Bridget Fonda), která ví příliš mnoho. Juan se rozhodne ochránit ji i její malou dceru a pouští se do nelítostného boje, ve kterém proti obrovské přesile nebude váhat nasadit všechny své znalosti smrtících bojových umění.

IMDb  66 %
Voyo
Akční filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Polibek draka online

Polibek draka online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Polibek draka obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Polibek draka, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Polibek draka postavy.

Polibek draka zajímavosti

Rozpočet
25 000 000 $
Tržby v českých kinech
2 002 713 Kč
Návštěvnost v českých kinech
22 958 diváků

Polibek draka recenze a hodnocení