FB pixel TP pixel
Dravci
Dravci

Dravci

Dravci
Česko | 1948 | Drama | Čarodějové

Dřevěná lávka, která provizorně nahradila kamenný most zničený za války, nevyhovuje potřebám města. Situace se proto bude řešit novou výstavbou. Ze soutěžních návrhů vyhlášeného konkurzu udělí městský národní výbor první cenu mladému vedoucímu nově utvořeného stavebního družstva Františku Rýdlovi. J...

Dřevěná lávka, která provizorně nahradila kamenný most zničený za války, nevyhovuje potřebám města. Situace se proto bude řešit novou výstavbou. Ze soutěžních návrhů vyhlášeného konkurzu udělí městský národní výbor první cenu mladému vedoucímu nově utvořeného stavebního družstva Františku Rýdlovi. Jeho konkurent stavitel Novotný se však nechce smířit se ztrátou tak výhodné zakázky. Spojí se proto s tajemníkem MNV dr. Dvořákem a bohatým obchodníkem Kroftou. Tito intrikáni využijí toho, že Rýdlův plán předpokládá zboření několika domů a zničení krásné Kroftovy zahrady, a poštvou proti Rýdlovi obyvatele postižených domů i některé členy MNV.

Dravci online

Sledovat Dravci online můžeš na Česká filmová klasika. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dravci online, zda je ke stažení a zda má Dravci dabing nebo titulky.

Česká filmová klasika
Česká filmová klasika
od 24. 12. 2020
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Dravci obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Dravci, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Dravci postavy.

Vítězslav Vejražka
Vítězslav Vejražka
František Rýdl
L. H. Struna
L. H. Struna
Václav Rýdl
Marie Nademlejnská
Marie Nademlejnská
Marie Rýdlová
Saša Rašilov
Saša Rašilov
Martin Žůrek
Jindřich Plachta
Jindřich Plachta
Antonín Carda
Jiří Plachý
Jiří Plachý
Novotný
Bohuš Záhorský
Bohuš Záhorský
Kristián Krofta
Jana Mikulová
Jana Mikulová
Růžena
E. F. Burian
E. F. Burian
Hudba
Jiří Weiss
Jiří Weiss
Režie

Dravci recenze a hodnocení

Ve filmu Dravci hrají Vítězslav Vejražka, L. H. Struna, Marie Nademlejnská, Saša Rašilov, Jindřich Plachta, Jiří Plachý, Bohuš Záhorský, Viola Zinková, Jana Mikulová, Otomar Krejča, Yvonne Šebesťáková.

Film Dravci režíruje Jiří Weiss.

Film Dravci můžete vidět na Česká filmová klasika.

Film Dravci je online na Česká filmová klasika, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.