FB pixel TP pixel
Drive Angry
Drive Angry

Drive Angry

Drive Angry
USA | 2011 | Akční filmy | Pomsta | 105 minut

Milton, otrlý zločinec, uprchl z pekla za svou poslední šancí na vykoupení. V úmyslu má zastavit zločinecký kult, který zavraždil jeho dceru. Má tři dny na to, aby jim překazil obětování miminka jeho dcery při úplňku. Připojí se k němu mladá sexy číšnice, která nabídne Miltonovi své nadupané auto po...

Milton, otrlý zločinec, uprchl z pekla za svou poslední šancí na vykoupení. V úmyslu má zastavit zločinecký kult, který zavraždil jeho dceru. Má tři dny na to, aby jim překazil obětování miminka jeho dcery při úplňku. Připojí se k němu mladá sexy číšnice, která nabídne Miltonovi své nadupané auto po ex-příteli.Ti dva jsou na celému kultu na stopě a sami přitom mají v patách policii. Horší ale je, že Miltona sleduje také záhadný zabiják, kterého poslal sám ďábel, aby Miltona přivedl zpět do pekla. Hnán nejsilnější motivací musí překročit Milton hranice lidských možností, aby pomstil smrt své dcery dřív, než jeho poslední šance na vykoupení zmizí.

IMDb  54 % CSFD  54 %

Drive Angry online

Sledovat Drive Angry online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Drive Angry online, zda je ke stažení a zda má Drive Angry dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 12. 9. 2021
Nákup za 129 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Drive Angry obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Drive Angry, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Drive Angry postavy.

Drive Angry zajímavosti

Rozpočet
50 000 000 $
Celosvětové tržby
40 909 909 $
Tržby v USA
10 721 033 $
Tržby v českých kinech
2 769 328 Kč
Návštěvnost v českých kinech
15 817 diváků

Drive Angry recenze a hodnocení

Ve filmu Drive Angry hrají Nicolas Cage, William Fichtner, Billy Burke, David Morse, Charlotte Ross, Christa Campbell, Todd Farmer.

Film Drive Angry režíruje Patrick Lussier.

Film Drive Angry má 105 minut.

Film Drive Angry měl rozpočet 50 000 000 $.

Film Drive Angry vidělo v českých kinech 15 817 diváků.

Film Drive Angry můžete vidět na iTunes.

Film Drive Angry je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.