FB pixel TP pixel
Before We Die
Before We Die

Dříve než zemřeme

Before We Die
Švédsko | 2017 | Krimi seriály | Krimi drama | 60 minut | 2 řad(a) | 18 epizod | Nové díly od 12. 11. 2019

Hanna, je běžnou policistkou na Oddělení finanční policie ve Stockholmu. Její vztah se synem je na bodu mrazu, protože ona sama se výchovně přičinila o to, aby ho zatkli a strávil dva roky ve vězení za přechovávání drog. Když unesou jejího kolegu a milence v jednom, vše se změní. Hanna převezme vyše...

Hanna, je běžnou policistkou na Oddělení finanční policie ve Stockholmu. Její vztah se synem je na bodu mrazu, protože ona sama se výchovně přičinila o to, aby ho zatkli a strávil dva roky ve vězení za přechovávání drog. Když unesou jejího kolegu a milence v jednom, vše se změní. Hanna převezme vyšetřování v nebezpečné organizované skupině motorkářského gangu a kontakt na tajného agenta, který je v ní nasazený. Hannah bude nejen zatažena do náročné policejní operace, ve které bude muset chránit policejního Infiltrátor, ale zároveň bude konfrontovat svůj vztah se synem, který se stane součástí této operace.

Dříve než zemřeme obsazení

Herci: Marie Richardson, Adam Palsson, Magnus Krepper, Cedomir Djordjevic, Richard Forsgren, Sandra Redlaff, Małgorzata Pieczyńska

IMDb  78 % Kinobox  79 % Dříve než zemřeme CSFD 79 %

Dříve než zemřeme online

Sledovat Dříve než zemřeme online můžeš na Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dříve než zemřeme online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Dříve než zemřeme dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 8. 2. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Dříve než zemřeme recenze a hodnocení

V seriálu Dříve než zemřeme hrají Marie Richardson, Adam Palsson, Magnus Krepper, Cedomir Djordjevic, Richard Forsgren, Sandra Redlaff, Małgorzata Pieczyńska.

Seriál Dříve než zemřeme můžete vidět na Prima Plus.

Seriál Dříve než zemřeme je online na Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.