FB pixel TP pixel
Hope Springs

Druhá šance

Hope Springs
USA | 2012 | Drama | Dramedy | 100 minut

Kay (Maryl Streep) a Arnold (Tommy Lee Jones) jsou manželé již 31 let. Po tak dlouhé době není divu, že se z jejich vztahu vytratila ona pověstná jiskra a manželství se propadlo do šedivého stereotypu. Arnold je v manželství celkem spokojený a neřeší, zda by se na jejich vztahu dalo něco změnit k le...

Kay (Maryl Streep) a Arnold (Tommy Lee Jones) jsou manželé již 31 let. Po tak dlouhé době není divu, že se z jejich vztahu vytratila ona pověstná jiskra a manželství se propadlo do šedivého stereotypu. Arnold je v manželství celkem spokojený a neřeší, zda by se na jejich vztahu dalo něco změnit k lepšímu. Kay je ovšem nešťastná a chtěla by se s manželem více sblížit, prohloubit vzájemné pouto a mít zase opravdové manželství. Jednoho dne Kay náhodou narazí na knihu renomovaného manželského poradce doktora Felda (Steve Carell), který vede v malém městečku Hope Springs manželskou poradnu. Ačkoliv je to Arnoldovi proti srsti, nakonec přistoupí na Kayin plán a usedne spolu s ní do letadla směr Hope Springs, aby se pokusil vzkřísit vyhasínající manželství. Nastává řada zábavných situací, ve kterých se postarší manželé snaží držet rad manželského poradce, jehož neortodoxní styl je nutí dělat věci, které jim nejsou vždy po chuti, ale podle něj prý pomáhají.

Hrají: Meryl Streep, Jean Smart, Marin Ireland, Ben Rappaport, Susan Misner, Danny Flaherty, Patch Darragh

Režie: David Frankel

IMDb  63 % Kinobox  66 %

Druhá šance online

Sledovat Druhá šance online můžeš na Kuki. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Druhá šance online, zda je ke stažení a zda má Druhá šance dabing nebo titulky.

Kuki
Kuki
od 29. 4. 2023
Předplatné za 50 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Druhá šance zajímavosti

Rozpočet
30 000 000 $
Celosvětové tržby
114 281 051 $
Tržby v USA
63 536 011 $
Tržby v českých kinech
10 895 803 Kč
Návštěvnost v českých kinech
87 750 diváků

Druhá šance recenze a hodnocení

Ve filmu Druhá šance hrají Meryl Streep, Jean Smart, Marin Ireland, Ben Rappaport, Susan Misner, Danny Flaherty, Patch Darragh.

Film Druhá šance režíruje David Frankel.

Film Druhá šance má 100 minut.

Film Druhá šance měl rozpočet 30 000 000 $.

Film Druhá šance vidělo v českých kinech 87 750 diváků.

Film Druhá šance můžete vidět na Kuki.

Film Druhá šance je online na Kuki, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.