FB pixel TP pixel
Hope Springs

Druhá šance

Hope Springs
USA | 2012 | Drama | Dramedy | 100 minut

Kay (Maryl Streep) a Arnold (Tommy Lee Jones) jsou manželé již 31 let. Po tak dlouhé době není divu, že se z jejich vztahu vytratila ona pověstná jiskra a manželství se propadlo do šedivého stereotypu. Arnold je v manželství celkem spokojený a neřeší, zda by se na jejich vztahu dalo něco změnit k le...

Kay (Maryl Streep) a Arnold (Tommy Lee Jones) jsou manželé již 31 let. Po tak dlouhé době není divu, že se z jejich vztahu vytratila ona pověstná jiskra a manželství se propadlo do šedivého stereotypu. Arnold je v manželství celkem spokojený a neřeší, zda by se na jejich vztahu dalo něco změnit k lepšímu. Kay je ovšem nešťastná a chtěla by se s manželem více sblížit, prohloubit vzájemné pouto a mít zase opravdové manželství. Jednoho dne Kay náhodou narazí na knihu renomovaného manželského poradce doktora Felda (Steve Carell), který vede v malém městečku Hope Springs manželskou poradnu. Ačkoliv je to Arnoldovi proti srsti, nakonec přistoupí na Kayin plán a usedne spolu s ní do letadla směr Hope Springs, aby se pokusil vzkřísit vyhasínající manželství. Nastává řada zábavných situací, ve kterých se postarší manželé snaží držet rad manželského poradce, jehož neortodoxní styl je nutí dělat věci, které jim nejsou vždy po chuti, ale podle něj prý pomáhají.

IMDb  63 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Druhá šance online

Druhá šance online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Druhá šance obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Druhá šance, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Druhá šance postavy.

Druhá šance zajímavosti

Celosvětové tržby
114 281 051 $
Tržby v USA
63 536 011 $
Tržby v českých kinech
10 895 803 Kč
Návštěvnost v českých kinech
87 750 diváků

Druhá šance recenze a hodnocení

Ve filmu Druhá šance hrají Meryl Streep, Jean Smart, Marin Ireland, Ben Rappaport, Susan Misner, Danny Flaherty, Patch Darragh.

Film Druhá šance režíruje David Frankel.

Film Druhá šance má 100 minut.

Film Druhá šance vidělo v českých kinech 87 750 diváků.

Film Druhá šance není zatím nikde online.

Film Druhá šance není zatím kde sledovat.