FB pixel TP pixel
A Second Chance
A Second Chance

Druhá šance

A Second Chance
Dánsko | 2015 | Thrillery | Drogy | 103 minut

Detektivové Andreas a Simon žijí zcela rozdílné životy. Andreas je spořádaný manžel, zatímco čerstvě rozvedenému Simonovi se všechno hroutí pod rukama. Situace se náhle změní poté, co jsou přivolání k brutální hádce mezi párem narkomanů. Když Andreas objeví jejich zanedbaného syna, rozhodne se poruš...

Detektivové Andreas a Simon žijí zcela rozdílné životy. Andreas je spořádaný manžel, zatímco čerstvě rozvedenému Simonovi se všechno hroutí pod rukama. Situace se náhle změní poté, co jsou přivolání k brutální hádce mezi párem narkomanů. Když Andreas objeví jejich zanedbaného syna, rozhodne se porušit zákony, které má hájit, a kojence unese. Nyní je řada na Simonovi, aby znovu nastolil rovnováhu mezi dobrem a zlem.

IMDb  68 % CSFD  77 %

Druhá šance online

Sledovat Druhá šance online můžeš na Edison, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Druhá šance online, zda je ke stažení a zda má Druhá šance dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 17. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Edison
Edison
od 1. 9. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Druhá šance obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Druhá šance, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Druhá šance postavy.

Peter Haber
Peter Haber
Gustav
Bodil Jørgensen
Bodil Jørgensen
Retsmediciner
Christian Grønvall
Christian Grønvall
Lastvognschauffor
May Andersen
May Andersen
Sanne
Ole Dupont
Ole Dupont
Begravelsesgast
Susanne Bier
Susanne Bier
Režie

Druhá šance recenze a hodnocení

Ve filmu Druhá šance hrají Nikolaj Coster-Waldau, Ulrich Thomsen, Nikolaj Lie Kaas, Maria Bonnevie, Thomas Bo Larsen, Peter Haber, Bodil Jorgensen.

Film Druhá šance režíruje Susanne Bier.

Film Druhá šance má 103 minut.

Film Druhá šance můžete vidět na Edison, Voyo.

Film Druhá šance je online na Edison, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.