FB pixel TP pixel
Duch času
Duch času

Duch času

Duch času
Česko | 1990 | Pohádky | Cestování časem

Pohádka o kouzelném klíčku, kterým se dá ovládat čas. Krátký popis: Nemám čas! Kéž bych měl víc času! Kdyby se tak dal vrátit čas nazpátek... anebo posunout dopředu ... nebo zastavit! Kolikrát denně si vzpomeneme na čas a chtěli bychom s ním něco provést - jenom mít tu moc! Naštěstí ji nemáme, proto...

Pohádka o kouzelném klíčku, kterým se dá ovládat čas. Krátký popis: Nemám čas! Kéž bych měl víc času! Kdyby se tak dal vrátit čas nazpátek... anebo posunout dopředu ... nebo zastavit! Kolikrát denně si vzpomeneme na čas a chtěli bychom s ním něco provést - jenom mít tu moc! Naštěstí ji nemáme, protože kdo ví jak by to dopadlo, kdybychom uměli ovládat čas. Ovšem v pohádkách je možné všechno a kouzelný klíček, který dostal hodinářský tovaryš od nenápadného dědečka, vás o tom přesvědčí.

Hrají: Alexej Pyško, Simona Postlerová, Petr Kostka, Jiří Štěpnička, Vladimír Brabec, Otakar Brousek, Boris Rösner

Duch času online

Sledovat Duch času online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Duch času online, zda je ke stažení a zda má Duch času dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 7. 10. 2001
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Duch času recenze a hodnocení

Ve filmu Duch času hrají Alexej Pyško, Simona Postlerová, Petr Kostka, Jiří Štěpnička, Vladimír Brabec, Otakar Brousek, Boris Rösner.

Film Duch času režíruje .

Film Duch času můžete vidět na iVysílání.

Film Duch času je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.