FB pixel TP pixel
El espiritu de la salsa

Duch salsy

El espiritu de la salsa
USA | 2010 | Dokumenty | Tanec

Deset Newyorčanů objevuje v dokumentu „Duch salsy“ transformativní sílu tohoto vášnivého jižanského tance. Během sedmačtyřiceti minut uvidíte tancechtivé občany na zrekonstruovaném nábřeží řeky Hudson, v pouliční scenérii španělského Harlemu nebo v nezaměnitelné atmosféře náměstí Times Square. Lidé ...

Deset Newyorčanů objevuje v dokumentu „Duch salsy“ transformativní sílu tohoto vášnivého jižanského tance. Během sedmačtyřiceti minut uvidíte tancechtivé občany na zrekonstruovaném nábřeží řeky Hudson, v pouliční scenérii španělského Harlemu nebo v nezaměnitelné atmosféře náměstí Times Square. Lidé z celého města, včetně lékaře z Battery Parku, obchodníka z Wall Street se zlomeným srdcem, policistu z dolního Manhattanu anebo macho stavaře z Queens, ti všichni se sjíždějí na peprné hodiny salsy. Dokument, který měl premiéru před dvěma lety na filmovém festivalu Tribeca, vyzdvihuje univerzální přitažlivost i přitažlivou univerzálnost salsy a její nepopiratelný vliv na život ve městě. Filmaři Jon Alpert, Francisco Bello, Matthew O’Neill a Tim Sternberg, nominovaní na Oscara, sledují skupinu amatérských tanečníků, jak se připravují na své vůbec první taneční vystoupení. A na nácvik mají jen šest týdnů! Ovšem pod vedením uznávaného instruktora Tomase Guerrera se deset tancechtivých obyvatel z nejrůznějších částí města učí smyslnému umění salsy, přičemž jedinou věc, kterou mají společnou je touha okořenit své životy magickým působením tohoto jedinečného tance.

Hrají: Jessica Bennington, Rick Callahan, David Cutie, Luz Fontana, Lourdes Garcia, Tomas Guerrero

Režie: Tim Sternberg, Francisco Bello

IMDb  62 %

Duch salsy online

Sledovat Duch salsy online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Duch salsy online, zda je ke stažení a zda má Duch salsy dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 3. 2014
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Duch salsy recenze a hodnocení

Ve filmu Duch salsy hrají Jessica Bennington, Rick Callahan, David Cutie, Luz Fontana, Lourdes Garcia, Tomas Guerrero.

Film Duch salsy režíruje Tim Sternberg, Francisco Bello.

Film Duch salsy můžete vidět na HBO Max.

Film Duch salsy je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.