FB pixel TP pixel
Dukátová skála
Dukátová skála

Dukátová skála

Dukátová skála
Česko | 2018 | Pohádky | Rodinné

Čtrnáctiletý Pavel alias Pako při jedné výpravě v okolí hradu Lukova spadne do podzemní štoly, zraní si páteř a je upoután na invalidní vozík. Po několika měsících rehabilitace se on i jeho matka Věra jen težko smiřují s tím, že už nikdy nebude chodit. Své problémy v Lukově řeší i místní kastelán Ja...

Čtrnáctiletý Pavel alias Pako při jedné výpravě v okolí hradu Lukova spadne do podzemní štoly, zraní si páteř a je upoután na invalidní vozík. Po několika měsících rehabilitace se on i jeho matka Věra jen težko smiřují s tím, že už nikdy nebude chodit. Své problémy v Lukově řeší i místní kastelán Jaromír, který zas bojuje proti smutku ze smrti své milované ženy. Starosta Lukova, Karel Zlejšek a jeho žena Naďa si nepřipouštějí, že se jejich vztah nevyvíjí, jak si představovali a že to má vliv i na chování jejich syna Petra. I manželství Adama a Evy prochází krizí, kterou ale zatím dokáží skrýt před svými dětmi Aničkou a Tadeášem neboli Nyny a Dydynem. Do obce přijíždí se střelnicí Tokár s dcerami Dragicou a Štěpánkou – Šmudlou a snaží se zapadnout do běžného života v Lukově.

IMDb  20 % CSFD  13 %

Dukátová skála online

Sledovat Dukátová skála online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dukátová skála online, zda je ke stažení a zda má Dukátová skála dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | SD kvalita | od 2. 4. 2021
Předplatné za 159 Kč

Dukátová skála obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Dukátová skála, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Dukátová skála postavy.

Dukátová skála recenze a hodnocení