FB pixel TP pixel
Duše jako kaviár
Duše jako kaviár

Duše jako kaviár

Duše jako kaviár
Česko | 2004 | Komedie | Situace

Na pohřbu otce, za účasti jeho nesčetných milenek, se Jana (Tatiana Vilhelmová) a Anna (Karolína Kaiserová) dozvídají o existenci nevlastního bratra Vladimíra (Jan Budař). Nejmladší ze sourozenců Anna, která touží být krásnější a dokonalejší, netrpělivě čeká na svou první lásku. Její sestra Jana je ...

Na pohřbu otce, za účasti jeho nesčetných milenek, se Jana (Tatiana Vilhelmová) a Anna (Karolína Kaiserová) dozvídají o existenci nevlastního bratra Vladimíra (Jan Budař). Nejmladší ze sourozenců Anna, která touží být krásnější a dokonalejší, netrpělivě čeká na svou první lásku. Její sestra Jana je zatím na pokraji nervového zhroucení ve snaze udržet své manželství se záletnickým Janem (Ondřej Vetchý). Nově objevený bratr Vladimír neuroticky hledá sám sebe a jednoduché to nemá ani dobrácký František (Saša Rašilov), který je až příliš často na služebních cestách, zatímco jeho žena Karin (Alice Veselá) si užívá života s tajným milencem. Mozaika osudů, do níž zapadá také příběh matky obou sester (Vilma Cibulková) se skládá střípek po střípku a divákům je předkládána s přesným množstvím nadsázky a humoru. Duše jako kaviár je film o cestě za štěstím, na níž člověk udělá stokrát stejnou chybu, aby ji až po stoprvé napravil.

IMDb  54 % CSFD  53 %

Duše jako kaviár online

Sledovat Duše jako kaviár online můžeš na České kino, Prima Plus, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Duše jako kaviár online, zda je ke stažení a zda má Duše jako kaviár dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 13. 3. 2021
Předplatné za 159 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Prima Plus
Prima Plus
od 18. 8. 2022
Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Duše jako kaviár obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Duše jako kaviár, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Duše jako kaviár postavy.

Duše jako kaviár novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Duše jako kaviár, které najdeš na našem webu.

Česká filmová lavina. Netflix přidal 20 českých filmů do své nabídky
Česká filmová lavina. Netflix přidal 20 českých filmů do své nabídky
28.02.2021 9:00:00 | České novinky

Netflix potřebuje kvůli kvótám Evropské unie neustále doplňovat svou nabídku o evropské tituly, což ve výsledku znamená, že doplňuje v poslední době hlavně severské snímky a samozřejmě i tituly české. Těch se nyní objevila celá řádka, kvalitou ale radost většinou neudělají.

Duše jako kaviár zajímavosti

Tržby v českých kinech
13 145 411 Kč
Návštěvnost v českých kinech
132 336 diváků

Duše jako kaviár recenze a hodnocení

Ve filmu Duše jako kaviár hrají Tatiana Vilhelmová, Karolína Kaiserová, Jan Budař, Vilma Cibulková, Ondřej Vetchý, Saša Rašilov, Alice Bendová.

Film Duše jako kaviár režíruje Milan Cieslar.

Film Duše jako kaviár vidělo v českých kinech 132 336 diváků.

Film Duše jako kaviár můžete vidět na České kino, Prima Plus, Voyo.

Film Duše jako kaviár je online na České kino, Prima Plus, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.