FB pixel TP pixel
Two Days, One Night

Dva dny, jedna noc

Two Days, One Night
Itálie | 2014 | Drama | Vztahy | 95 minut

Sandra pracuje v místní solární elektrárně a právě se zotavuje z depresí, které byly důvodem její časté absence v práci. Vedení společnosti nemá zájem o takovéto zaměstnance, avšak nechce vystupovat ve zlém světle. Finální rozhodnutí o Sandřině osudu tak nechává na jejích kolezích, kteří mají určit,...

Sandra pracuje v místní solární elektrárně a právě se zotavuje z depresí, které byly důvodem její časté absence v práci. Vedení společnosti nemá zájem o takovéto zaměstnance, avšak nechce vystupovat ve zlém světle. Finální rozhodnutí o Sandřině osudu tak nechává na jejích kolezích, kteří mají určit, zda Sandra o práci přijde anebo ne. Pokud ano, budou si moci ponechat své roční bonusy, a pokud ne, tak o ně přijdou. Sandra se nevzdává a snaží se přesvědčit kolegy, aby se rozhodli v její prospěch.

Hrají: Marion Cotillard, Fabrizio Rongione, Olivier Gourmet, Catherine Salée, Christelle Cornil, Batiste Sornin, Pili Groyne

Režie: Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne

IMDb  74 % Kinobox  69 %

Dva dny, jedna noc online

Sledovat Dva dny, jedna noc online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dva dny, jedna noc online, zda je ke stažení a zda má Dva dny, jedna noc dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 12. 2021
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Dva dny, jedna noc recenze a hodnocení

Ve filmu Dva dny, jedna noc hrají Marion Cotillard, Fabrizio Rongione, Olivier Gourmet, Catherine Salée, Christelle Cornil, Batiste Sornin, Pili Groyne.

Film Dva dny, jedna noc režíruje Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne.

Film Dva dny, jedna noc má 95 minut.

Film Dva dny, jedna noc měl rozpočet 7 000 000 $.

Film Dva dny, jedna noc můžete vidět na Edison.

Film Dva dny, jedna noc je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.