FB pixel TP pixel
All the Way Boys
All the Way Boys

Dva machři mezi nebem a peklem

All the Way Boys
Itálie | 1972 | Akční filmy | Akční komedie | 106 minut

Zpočátku Salud a Plata pracovali pro svého známého, ale pak se s jedním jeho letadlem zřítili do pralesa. Vyvázli bez zranění a dostali se do tábora hledačů diamantů. Seznámí se tu nejen se starým prospektorem Mattem, ale také s poměry, které výrazně ovlivňuje gangsterský boss, přezdívaný pan Ucho. ...

Zpočátku Salud a Plata pracovali pro svého známého, ale pak se s jedním jeho letadlem zřítili do pralesa. Vyvázli bez zranění a dostali se do tábora hledačů diamantů. Seznámí se tu nejen se starým prospektorem Mattem, ale také s poměry, které výrazně ovlivňuje gangsterský boss, přezdívaný pan Ucho. Salud a Plata se rozhodnou začít sami podnikat. Seženou si staré letadlo, opraví ho a pustí se do práce. Daří se jim a dokonce si otevřou prosperující hospodu. To se ovšem nelíbí konkurenci, kterou je mocný pan Ucho. Proto při nejbližší příležitosti vyhodí do vzduchu jejich letadlo a podpálí nálevnu. Salud se to dozví, nakoupí zbraně a jde si to s panem Uchem a jeho kumpány vyřídit. S pomocí Plata se mu podaří gangstery porazit a pak bossovým letadlem odvážejí Matta a jeho psa do Salvadoru, což bylo staříkovo vysněné přání. Když Matt zemře, zjistí přátelé, že jeho historky o diamantové hoře vůbec nebyly smyšlené. V jeho věcech totiž objeví obrovský diamant. Ale to zdaleka není konec dobrodružství, protože je tu pan Ucho a jeho daleko sahající prsty.

Hrají: Alexander Allerson, Bud Spencer, Terence Hill, Cyril Cusack, Reinhard Kolldehoff, Carlos Munoz, Riccardo Pizzuti

Režie: Giuseppe Colizzi

IMDb  67 % Kinobox  66 %

Dva machři mezi nebem a peklem online

Sledovat Dva machři mezi nebem a peklem online můžeš na Prima Plus, Stream. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dva machři mezi nebem a peklem online, zda je ke stažení a zda má Dva machři mezi nebem a peklem dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 15. 2. 2022
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Stream
Stream
od 2. 12. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Dva machři mezi nebem a peklem zajímavosti

Tržby v českých kinech
2 359 809 Kč
Návštěvnost v českých kinech
117 570 diváků

Dva machři mezi nebem a peklem recenze a hodnocení

Tvůj názor na Dva machři mezi nebem a peklem?

Ve filmu Dva machři mezi nebem a peklem hrají Alexander Allerson, Bud Spencer, Terence Hill, Cyril Cusack, Reinhard Kolldehoff, Carlos Munoz, Riccardo Pizzuti.

Film Dva machři mezi nebem a peklem režíruje Giuseppe Colizzi.

Film Dva machři mezi nebem a peklem má 106 minut.

Film Dva machři mezi nebem a peklem vidělo v českých kinech 117 570 diváků.

Film Dva machři mezi nebem a peklem můžete vidět na Prima Plus, Stream.

Film Dva machři mezi nebem a peklem je online na Prima Plus, Stream, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.