FB pixel TP pixel
The Double
The Double

Dvojník

The Double
Velká Británie | 2014 | Thrillery | 93 minut

Plachý samotář Simon (Jesse Eisenberg) se protlouká životem v lhostejném světě. V práci ho přehlížejí, jeho matka jím pohrdá, žena jeho snů Hannah (Mia Wasikowska) ho ignoruje. Nic z toho se mu nedaří změnit. Jeho život se převrátí naruby až ve chvíli, kdy mu přibude nový kolega v práci. James je fy...

Plachý samotář Simon (Jesse Eisenberg) se protlouká životem v lhostejném světě. V práci ho přehlížejí, jeho matka jím pohrdá, žena jeho snů Hannah (Mia Wasikowska) ho ignoruje. Nic z toho se mu nedaří změnit. Jeho život se převrátí naruby až ve chvíli, kdy mu přibude nový kolega v práci. James je fyzicky Simonovým dvojníkem, po psychické stránce však jeho protikladem. Je sebevědomý, charismatický a umí to se ženami. K Simonově hrůze začíná James pomalu přebírat kontrolu nad jeho životem. V hravé adaptaci novely F. M. Dostojevského mísí režisér Richard Ayoade (Jmenuji se Oliver Tate) humor a osobitou estetiku s kafkovskou atmosférou.

IMDb  65 % CSFD  61 %

Dvojník online

Sledovat Dvojník online můžeš na KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dvojník online, zda je ke stažení a zda má Dvojník dabing nebo titulky.

KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč

Dvojník obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Dvojník, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Dvojník postavy.

Dvojník recenze a hodnocení

Ve filmu Dvojník hrají Jesse Eisenberg, Mia Wasikowska, Wallace Shawn, Noah Taylor, Rade Serbedzija, Yasmin Paige, Cathy Moriarty.

Film Dvojník režíruje Richard Ayoade.

Film Dvojník má 93 minut.

Film Dvojník můžete vidět na KVIFF TV.

Film Dvojník je online na KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.