FB pixel TP pixel
Smoke on the Potato Fields
Smoke on the Potato Fields

Dým bramborové natě

Smoke on the Potato Fields
Česko | 1977 | Drama | Psychologické | 94 minut

Rudolf Hrušínský v roli doktora Meluzina. Stárnoucí pražský specialista přijme po rozchodu se ženou, která zůstala v zahraničí, místo obvodního lékaře ve venkovském zdravotním středisku, kde chce opět najít duševní klid a rovnováhu. Hledá ji v atmosféře dětství, v kraji, který je v jeho vzpomínkách ...

Rudolf Hrušínský v roli doktora Meluzina. Stárnoucí pražský specialista přijme po rozchodu se ženou, která zůstala v zahraničí, místo obvodního lékaře ve venkovském zdravotním středisku, kde chce opět najít duševní klid a rovnováhu. Hledá ji v atmosféře dětství, v kraji, který je v jeho vzpomínkách spjat s vůní říjnových ohníčků a pečených brambor. Zprvu naráží na nedůvěru, nepochopení i pomluvy místních obyvatel. Jeho odborné znalosti, chápání lidských hodnot i slabostí a moudrý klid však jeho okolí přesvědčí, že je nejen dobrý lékař, ale i člověk. Lidé k němu najdou cestu a on sám získá novou náplň života. Pozn. Ačkoli byl v době natáčení tohoto filmu Rudolf Hrušínský tzv. \odstaven\

IMDb  71 % CSFD  78 %

Dým bramborové natě online

Sledovat Dým bramborové natě online můžeš na Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dým bramborové natě online, zda je ke stažení a zda má Dým bramborové natě dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 15. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Starmax
Starmax
od 27. 9. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Dým bramborové natě obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Dým bramborové natě, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Dým bramborové natě postavy.

Dým bramborové natě recenze a hodnocení

Ve filmu Dým bramborové natě hrají Václav Lohniský, Vítězslav Jandák, Jana Dítětová, Alois Švehlík, Věra Galatíková, Josef Somr, Jaroslava Obermaierová.

Film Dým bramborové natě režíruje František Vláčil.

Film Dým bramborové natě má 94 minut.

Film Dým bramborové natě můžete vidět na Starmax, Voyo.

Film Dým bramborové natě je online na Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.