FB pixel TP pixel
Abigail

Ebigejl

Abigail
Rusko | 2019 | Dobrodružné filmy | Rodinné | 110 minut

Abigail (Tinatin Dalakišvili) žije s matkou (Ksenia Kutěpova) ve městě obehnaném vysokou zdí, která ho chrání před vnějším světem a záhadnou nemocí. Když byla Abigail malá holčička, byl její otec (Eddie Marsan) odvezen pryč, protože byl jeden z infikovaných. Snažíc se najít svého otce potkává Abigai...

Abigail (Tinatin Dalakišvili) žije s matkou (Ksenia Kutěpova) ve městě obehnaném vysokou zdí, která ho chrání před vnějším světem a záhadnou nemocí. Když byla Abigail malá holčička, byl její otec (Eddie Marsan) odvezen pryč, protože byl jeden z infikovaných. Snažíc se najít svého otce potkává Abigail při jedné z potyček s maskovanými inspektory Balea (Gleb Bochkov), který je vůdcem odporu proti autoritám a zároveň stejně jako Abigail ovládá magii. Abigail zjišťuje, že žádná nemoc není – ve skutečnosti jde pouze o podlý tah autorit v čele s Garrettem (Arťom Tkačenko), aby mohli zatýkat nemocné lidi s magickými schopnostmi. Z jakého důvodu jsou však tito lidé zatýkáni? Podaří se Abigail včas najít jejího otce a tím i odpověď na tuto otázku?

Hrají: Tinatin Dalakishvili, Rinal Mukhametov, Artyom Tkachenko, Ravshana Kurkova, Kseniya Kutepova, Gleb Bochkov, Olivier Siou

Režie: Alexandr Boguslavsky

IMDb  49 % Kinobox  53 %

Ebigejl online

Sledovat Ebigejl online můžeš na SupremeXP. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ebigejl online, zda je ke stažení a zda má Ebigejl dabing nebo titulky.

SupremeXP
SupremeXP
původní znění | české titulky | HD kvalita | od 31. 3. 2022
Půjčení (HD) za 60 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ebigejl recenze a hodnocení

Ve filmu Ebigejl hrají Tinatin Dalakishvili, Rinal Mukhametov, Artyom Tkachenko, Ravshana Kurkova, Kseniya Kutepova, Gleb Bochkov, Olivier Siou.

Film Ebigejl režíruje Alexandr Boguslavsky.

Film Ebigejl má 110 minut.

Film Ebigejl můžete vidět na SupremeXP.

Film Ebigejl je online na SupremeXP, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.