FB pixel TP pixel
Elena
Elena

Elena

Elena
Brazílie | 2013 | Dokumenty | Psychologické | 82 minut

Zapomeňte na dokumenty o zvířátkách či o druhé světové válce. Brazilský dokument bourá zažité představy o tom, jak má vypadat dokumentární kinematografie. Namísto objektivního hlasu, který se snaží o vyvážené poznání skutečnosti, tak Elena vypráví intimní příběh o sobě samé. Mladá režisérka Petra Co...

Zapomeňte na dokumenty o zvířátkách či o druhé světové válce. Brazilský dokument bourá zažité představy o tom, jak má vypadat dokumentární kinematografie. Namísto objektivního hlasu, který se snaží o vyvážené poznání skutečnosti, tak Elena vypráví intimní příběh o sobě samé. Mladá režisérka Petra Costa se obrací zády vůči okolnímu světu a podstupuje strastiplnou cestu do svého nitra, své vlastní historie a mučivých pochybností. Elena je dokumentární zpovědí mladé režisérky, která se vydává po stopách své vlastní sestry, jež se rozhodla odejít z totalitní Brazílie do New Yorku, aby se stala filmovou herečkou. Skrze autentické pocity opuštění, křehkých rodinných vazeb, sledujeme trnitou cestu dospívání, kdy jakoby mimochodem poznáváme i atmosféru bouřlivých časů.

IMDb  76 %

Elena online

Sledovat Elena online můžeš na Rakuten. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Elena online, zda je ke stažení a zda má Elena dabing nebo titulky.

Rakuten
Rakuten
anglické titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 9. 12. 2021
Cena nezjištěna

Elena obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Elena, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Elena postavy.

Li An
Li An
Li An
Elena Andrade
Elena Andrade
Elena Andrade
Petra Costa
Petra Costa
Petra Costa
Petra Costa
Petra Costa
Režie

Elena recenze a hodnocení

Ve filmu Elena hrají Li An, Elena Andrade, Petra Costa.

Film Elena režíruje Petra Costa.

Film Elena má 82 minut.

Film Elena můžete vidět na Rakuten.

Film Elena je online na Rakuten, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.