FB pixel TP pixel

Elitní zabijáci

Killer Elite
USA | 2011 | Akční filmy | Pomsta | 116 minut

Pohádkově bohatému ománskému šejkovi zbývá posledních pár měsíců života. Než mu vyměřený čas vyprší, chce dostat na talíři hlavy mužů, kteří zabili jeho tři syny. Nabízí svá ropná pole, což ...

Pohádkově bohatému ománskému šejkovi zbývá posledních pár měsíců života. Než mu vyměřený čas vyprší, chce dostat na talíři hlavy mužů, kteří zabili jeho tři syny. Nabízí svá ropná pole, což je velmi lákavá nabídka, ovšem odpovídá nelehkému zadání. Obětmi šejkovy odplaty se mají stát příslušníci britských speciálních jednotek (SAS), elitní, všestranně vybavení vojáci, kteří jeho hochy připravili o život během války o Omán. Tuhle pracovní nabídku, ovšem bez konkrétních detailů, dostane Hunter (Robert De Niro), legenda mezi nájemnými zabijáky. Když po příletu do Ománu zjistí, že má zlikvidovat příslušníky SAS, nechce úkol vzít. S tím se tak trochu počítalo, protože Hunter má být jen návnadou ve složité hře, jejímž cílem je najmout na tenhle mimořádný úkol Dannyho (Jason Statham). Hunterův žák a přítel je ve svém oboru absolutní jednička, bohužel ho před časem pověsil na hřebík. Pokud práci vezme a zabije tři esa SAS, zůstane Hunter naživu. V opačném případě má smůlu. A protože Dannymu kdysi zachránil život, je jasné, co se bude dít.Kromě toho, že trénovaní vojáci nebudou snadnými terči, číhá nebezpečí i v mocné tajné organizaci, která je chrání, a oni pro ni za to vykonávají špinavou práci. V čele bodyguardů příslušníků SAS stojí jejich bývalý člen Spike (Clive Owen), který chce kolegy ochránit za každou cenu. Danny a Spike jsou jako dvě nukleární hlavice letící proti sobě. Takovou akční explozi, k jaké dojde po jejich střetu, jste už dlouho v kině nezažili.

IMDb  65 %

Elitní zabijáci online

Sledovat Elitní zabijáci online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Elitní zabijáci online, zda je ke stažení a zda má Elitní zabijáci dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 15. 12. 2017
Předplatné za 199 Kč
Nezobrazuje se vám titul na Netflixu? Přepněte si na anglický profil.

Elitní zabijáci obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Elitní zabijáci, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Elitní zabijáci postavy.

Elitní zabijáci recenze a hodnocení

Kinomaniak
Kinomaniak
Filmové tržby

Film Elitní zabijáci vidělo v českých kinech 17 393 diváků, kteří nechali v pokladnách kin celkem 2 154 202 Kč.

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil Filmtoro
19.11.2011 23:00:00

Ujde to.

 60 %