FB pixel TP pixel
Eugene among Us

Evžen mezi námi

Eugene among Us
Česko | 1990 | Drama | Dramedy | 74 minut

Příběh mladíka, který se vydá do Prahy, aby poznal nový život a podaří se mu dobýt velmi pofiderní slávu plytkého textaře, vypovídá dnes především o době vzniku. I osud filmu je příznačný pro období normalizace. Po velkém úspěchu při uzavřeném promítání v roce 1980 se však do distribuce dostal až po...

Příběh mladíka, který se vydá do Prahy, aby poznal nový život a podaří se mu dobýt velmi pofiderní slávu plytkého textaře, vypovídá dnes především o době vzniku. I osud filmu je příznačný pro období normalizace. Po velkém úspěchu při uzavřeném promítání v roce 1980 se však do distribuce dostal až po listopadové revoluci v r. 1989.

IMDb  61 %

Evžen mezi námi online

Sledovat Evžen mezi námi online můžeš na Česká filmová klasika, Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Evžen mezi námi online, zda je ke stažení a zda má Evžen mezi námi dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
SD kvalita | od 20. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Česká filmová klasika
Česká filmová klasika
od 15. 10. 2020
Zdarma
Starmax
Starmax
od 21. 9. 2022
Cena nezjištěna

Evžen mezi námi obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Evžen mezi námi, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Evžen mezi námi postavy.

Evžen mezi námi recenze a hodnocení

Ve filmu Evžen mezi námi hrají Jan Kraus, Karel Heřmánek, Marie Motlová, Lubomír Kostelka, Jiří Bartoška, Josef Somr, Pavel Zedníček.

Film Evžen mezi námi režíruje Petr Nýdrle.

Film Evžen mezi námi má 74 minut.

Film Evžen mezi námi můžete vidět na Česká filmová klasika, Starmax, Voyo.

Film Evžen mezi námi je online na Česká filmová klasika, Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.