FB pixel TP pixel
F*ck You, Goethe

Fakjů pane učiteli

F*ck You, Goethe
Německo | 2013 | Fakjů pane učiteli | Komedie | Teenageři | 119 minut

Zeki Muller nemá na vybranou. Někdo totiž postavil školní tělocvičnu přímo nad jeho úsporami". Tedy nad místem se zakopanými ukradenými penězi, které tam pro něj ukryla jeho přítelkyně. A tak, aby se po propuštění z basy dostal ke své kořisti, musí se vydávat za suplujícího učitele na Gotheho gymnáz...

Zeki Muller nemá na vybranou. Někdo totiž postavil školní tělocvičnu přímo nad jeho úsporami". Tedy nad místem se zakopanými ukradenými penězi, které tam pro něj ukryla jeho přítelkyně. A tak, aby se po propuštění z basy dostal ke své kořisti, musí se vydávat za suplujícího učitele na Gotheho gymnáziu, čímž vznikne už tak sužovanému vzdělávacímu systému další problém, protože od toho okamžiku zaměstnává nejbláznivějšího učitele všech dob. V noci se Zeki snaží tajně prokopat ke své uloupené kořisti a během dne používá sice drastické, ale účinné metody, aby zkrotil neukázněné teenagery ve třídě 10. B. Jeho upjatá, korektní kolegyně, učitelka Lisi Schnabelstedtová (Karoline Herfurthová), sice odsuzuje jeho neortodoxní pedagogické metody, ale nemůže si pomoct a do nového kolegy" se zamiluje. Dokonce mu pomůže vykopat něco cennějšího než je hotovost - zbytky jeho vlastní morální integrity.

IMDb  69 % CSFD  74 %

Fakjů pane učiteli online

Sledovat Fakjů pane učiteli online můžeš na Prima Plus, SupremeXP, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Fakjů pane učiteli online, zda je ke stažení a zda má Fakjů pane učiteli dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 6. 10. 2021
Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
SupremeXP
SupremeXP
český dabing | HD kvalita | od 25. 1. 2022
Půjčení (HD) za 80 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 26. 6. 2020
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Fakjů pane učiteli obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Fakjů pane učiteli, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Fakjů pane učiteli postavy.

Fakjů pane učiteli zajímavosti

Tržby v českých kinech
16 421 951 Kč
Návštěvnost v českých kinech
127 066 diváků

Fakjů pane učiteli recenze a hodnocení

Ve filmu Fakjů pane učiteli hrají Elyas M’Barek, Karoline Herfurth, Katja Riemann, Jana Pallaske, Alwara Höfels, Jonas Holdenrieder, Uschi Glas.

Film Fakjů pane učiteli režíruje Bora Dagtekin.

Film Fakjů pane učiteli má 119 minut.

Film Fakjů pane učiteli vidělo v českých kinech 127 066 diváků.

Film Fakjů pane učiteli můžete vidět na Prima Plus, SupremeXP, Vodafone TV.

Film Fakjů pane učiteli je online na Prima Plus, SupremeXP, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.