FB pixel TP pixel
Falešná kočička
Falešná kočička

Falešná kočička

Falešná kočička
Česko | 1937 | Komedie | Romantická komedie

MUDr. Přeloučovi předpoví kartářka, že se ožení s třetím chudým děvčetem, které potká. Míle, dceři továrníka Janoty, se doktor líbí a s pomocí jeho hospodyně Amálky se v přestrojení za chudou prodavačku tkaniček vloudí do jeho domácnosti. Na svou roli se nejdříve připraví obhlídkou periferie, kde se...

MUDr. Přeloučovi předpoví kartářka, že se ožení s třetím chudým děvčetem, které potká. Míle, dceři továrníka Janoty, se doktor líbí a s pomocí jeho hospodyně Amálky se v přestrojení za chudou prodavačku tkaniček vloudí do jeho domácnosti. Na svou roli se nejdříve připraví obhlídkou periferie, kde se seznámí s Vendelínem Pletichou, jenž se stane jejím průvodcem po tamních hospodách a učitelem lidové řeči. Dr. Přelouč je chudou, nevzdělanou dívkou nadšen a snaží se ji učit základům společenského chování i spisovné mluvě. To vše až do okamžiku, kdy zjistí, že ho Míla podvedla a že ani Pleticha není jejím otcem, za něhož ho vydávala...

CSFD  69 %

Falešná kočička online

Sledovat Falešná kočička online můžeš na Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Falešná kočička online, zda je ke stažení a zda má Falešná kočička dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
české titulky | od 8. 2. 2023
Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Falešná kočička obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Falešná kočička, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Falešná kočička postavy.

Věra Ferbasová
Věra Ferbasová
Míla Janotová
Oldřich Nový
Oldřich Nový
MUDr. Vladimír Přelouč
Jára Kohout
Jára Kohout
Vendelín Pleticha
Jindra Hermanová
Jindra Hermanová
Hilda Klímová

Falešná kočička recenze a hodnocení

Ve filmu Falešná kočička hrají Věra Ferbasová, Karel Jičínský, Oldřich Nový, Antonie Nedošinská, František Krištof-Veselý, Jára Kohout, Lída Sudová, Fanča Foltová, Iža Lechnýřová, Jindra Hermanová, Antonín Brych.

Film Falešná kočička režíruje Vladimír Slavínský.

Film Falešná kočička můžete vidět na Prima Plus.

Film Falešná kočička je online na Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.