FB pixel TP pixel
Familia Gang
Familia Gang

Familia Gang

Familia Gang
Mexiko | 2014 | 103 minut

Dokumentarista Johannes Holzhausen přináší svým snímkem divákům neobyčejný, vtipný a důmyslný pohled do zákulisí jedné z největších a nejdůležitějších světoznámých kulturních institucí. Po dvou letech strávených v útrobách Muzea dějin umění ve Vídni přináší obraz každodenního života v muzeu a předev...

Dokumentarista Johannes Holzhausen přináší svým snímkem divákům neobyčejný, vtipný a důmyslný pohled do zákulisí jedné z největších a nejdůležitějších světoznámých kulturních institucí. Po dvou letech strávených v útrobách Muzea dějin umění ve Vídni přináší obraz každodenního života v muzeu a především sled mikrodramat jeho pracovníků – od generálního ředitele přes přepravce a kulturní historiky až po členy úklidové služby a všechny, kteří se podílejí na vytváření ideálního prostředí pro umění.

IMDb  73 %
Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Familia Gang online

Familia Gang online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Familia Gang obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Familia Gang, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Familia Gang postavy.

Ve filmu Familia Gang hrají Elpidia Carrillo, Rafael Inclán, Humberto Busto, Giovanna Zacarías, Jorge Adrián Espíndola, Gerardo Taracena, Armando Hernández.

Film Familia Gang režíruje .

Film Familia Gang má 103 minut.

Film Familia Gang není zatím nikde online.

Film Familia Gang není zatím kde sledovat.