FB pixel TP pixel
Fantozzi in Heaven
Fantozzi in Heaven

Fantozzi v ráji

Fantozzi in Heaven
Itálie | 1993 | Fantozzi | Komedie

Fantozzi a jeho bývalý spolupracovník Filini se účastní pohřbu bývalého kolegy, ale tentýž de zemře i jejich další kolega - sportovec. Cestou z dalšího pohřbu se tak rozhodnou vykrást banku, poněvadž se svou malou penzí velice bídně protloukají životem... mezitím Fantozziho žena Pina připravuje osla...

Fantozzi a jeho bývalý spolupracovník Filini se účastní pohřbu bývalého kolegy, ale tentýž de zemře i jejich další kolega - sportovec. Cestou z dalšího pohřbu se tak rozhodnou vykrást banku, poněvadž se svou malou penzí velice bídně protloukají životem... mezitím Fantozziho žena Pina připravuje oslavu 40. výročí sňatku. Na ní se Fantozzi dozvídá, že se k nim nastěhuje jeho hrozná dcera Mariangela i s manželem a dítětem. Pro Fantozziho a manželku se život stává peklem a jsou vystěhováni do garáže. K tomu všemu se Fantozzi dozvídá, že je smrtelně nemocný a tak jeho žena tajně přesvědčí slečnu Silváni, aby s jejím mužem strávila víkend na horách.

IMDb  54 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Fantozzi v ráji online

Fantozzi v ráji online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Fantozzi v ráji obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Fantozzi v ráji, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Fantozzi v ráji postavy.

Fantozzi v ráji recenze a hodnocení

Ve filmu Fantozzi v ráji hrají Paolo Villaggio, Milena Vukotic, Anna Mazzamauro, Gigi Reder, Plinio Fernando, Jimmy il Fenomeno.

Film Fantozzi v ráji režíruje Neri Parenti.

Film Fantozzi v ráji není zatím nikde online.

Film Fantozzi v ráji není zatím kde sledovat.