FB pixel TP pixel
Femme Fatale
Femme Fatale

Femme Fatale

Femme Fatale
Francie | 2002 | Thrillery | 114 minut

Laura (Rebecca Romijn) je mrcha. Příběh začíná na Mezinárodním filmovém festivalu v Cannes v roce 2001, kde smrtelně krásná, ale také všeho schopná \femme fatale\ odvážně uloupí drahocenný šperk a vypálí rybník svým komplicům. Poté odjíždí do Ameriky a v letadle se seznámí s úspěšným podnikatelem Wa...

Laura (Rebecca Romijn) je mrcha. Příběh začíná na Mezinárodním filmovém festivalu v Cannes v roce 2001, kde smrtelně krásná, ale také všeho schopná \femme fatale\ odvážně uloupí drahocenný šperk a vypálí rybník svým komplicům. Poté odjíždí do Ameriky a v letadle se seznámí s úspěšným podnikatelem Wattsem (Peter Coyote) a s ním si užívá anonymity v cizině. Po sedmi letech je podnikatel pověřen prací ambasadora ve Francii, takže jeho žena Laura se po odvážné loupeži vrací zpět do Francie s novou identitou. Bývalý paparazzi Nicholas (Antonio Banderas) Lauru neustále pronásleduje a pokouší se odhalit ji takovou, jaká je. Vyfotí ji pro jeden z velkých týdenních skandálních časopisů, a její bývalí komplicové po čase stráveném ve vězení po ní jdou. Laura je ohrožena na životě, ale jako ztělesněný ďábel se umí bránit všemi prostředky.

IMDb  62 % CSFD  66 %
Voyo
Thrillery na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Femme Fatale online

Femme Fatale online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Femme Fatale obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Femme Fatale, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Femme Fatale postavy.

Femme Fatale zajímavosti

Tržby v českých kinech
706 806 Kč
Návštěvnost v českých kinech
7 310 diváků

Femme Fatale recenze a hodnocení

Ve filmu Femme Fatale hrají Rebecca Romijn, Antonio Banderas, Peter Coyote, Rie Rasmussen, Gregg Henry, Eriq Ebouaney, Edouard Montoute.

Film Femme Fatale režíruje Brian De Palma.

Film Femme Fatale má 114 minut.

Film Femme Fatale vidělo v českých kinech 7 310 diváků.

Film Femme Fatale není zatím nikde online.

Film Femme Fatale není zatím kde sledovat.