FB pixel TP pixel
Feature Film About Life
Feature Film About Life

Film o životě

Feature Film About Life
Litva | 2021 | Komedie | Situace | 100 minut

Dovile náhle umřel otec. Jak komplikované může být zorganizovat pohřeb, když nečekané problémy číhají všude – od márnice až ke květinářství? Náročné dny, kterým jednou musí čelit každý potomek, doprovází především zmatek a shon. Absurdně komické situace střídají vzpomínky na dětství a skrze záběry z...

Dovile náhle umřel otec. Jak komplikované může být zorganizovat pohřeb, když nečekané problémy číhají všude – od márnice až ke květinářství? Náročné dny, kterým jednou musí čelit každý potomek, doprovází především zmatek a shon. Absurdně komické situace střídají vzpomínky na dětství a skrze záběry z VHS kazet prosakuje autentická nostalgie. Ačkoliv začíná smrtí, paradoxně je příběh spíše o těch, kteří nadále žijí – jak ostatně napovídá samotný název.

Hrají: Agne Misiunaite, Nele Savičenko, Kęstutis Jakštas, Inga Maškarina, Romualdas Lavrinovičius, Laima Akstinaite, Aldona Janušauskaite, Šarunas Puidokas, Vaidotas Martinaitis

Režie: Dovile Šarutyte

IMDb  71 % Kinobox  71 %

Film o životě online

Sledovat Film o životě online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Film o životě online, zda je ke stažení a zda má Film o životě dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 13. 1. 2023
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Film o životě recenze a hodnocení

Ve filmu Film o životě hrají Agne Misiunaite, Nele Savičenko, Kęstutis Jakštas, Inga Maškarina, Romualdas Lavrinovičius, Laima Akstinaite, Aldona Janušauskaite, Šarunas Puidokas, Vaidotas Martinaitis.

Film Film o životě režíruje Dovile Šarutyte.

Film Film o životě má 100 minut.

Film Film o životě můžete vidět na HBO Max.

Film Film o životě je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.