FB pixel TP pixel
The Librarian: Return to King Solomon's Mines

Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna

The Librarian: Return to King Solomon's Mines
USA | 2006 | The Librarian | Dobrodružné filmy | Hledání pokladu | 92 minut

Noah Wyle se vrací jako Flynn Carsen, náš známý Knihovník. Poté, co už jednou zachránil lidstvo, spočívá osud světa opět na Flynnových bedrech. Záhadná mapa ukazující cestu k legendárním dolům krále Šalamouna je jeho jediným klíčem k posvátné Knize Šalamounově. Když ho přepadnou a o tuto mapu oloupí...

Noah Wyle se vrací jako Flynn Carsen, náš známý Knihovník. Poté, co už jednou zachránil lidstvo, spočívá osud světa opět na Flynnových bedrech. Záhadná mapa ukazující cestu k legendárním dolům krále Šalamouna je jeho jediným klíčem k posvátné Knize Šalamounově. Když ho přepadnou a o tuto mapu oloupí, vydá se Flynn do Maroka, kde potká svůj osud v podobě krásné profesorky Emily Davenportové (Gabrielle Anwarová), která je stejně tak chytrá jak Flynn, ne-li více. Společně se vydávají nalézt tajemné doly krále Šalamouna a snaží se přitom zůstat o krok před neznámými protivníky, kterí mají v úmyslu zneužít mox skrytou v Knize Šalamounově.

Hrají: Noah Wyle, Gabrielle Anwar, Kurt Ravn, Bob Newhart, Jane Curtin, Olympia Dukakis

Režie: Jonathan Frakes

IMDb  62 % Kinobox  55 %

Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna online

Sledovat Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna online můžeš na Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna online, zda je ke stažení a zda má Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 27. 1. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna recenze a hodnocení

Tvůj názor na Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna?

Ve filmu Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna hrají Noah Wyle, Gabrielle Anwar, Kurt Ravn, Bob Newhart, Jane Curtin, Olympia Dukakis.

Film Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna režíruje Jonathan Frakes.

Film Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna má 92 minut.

Film Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna můžete vidět na Prima Plus.

Film Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna je online na Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.