FB pixel TP pixel
Foxtrot
Foxtrot

Foxtrot

Foxtrot
Francie | 2017 | Drama | Psychologické | 114 minut

Jonathan Feldman hlídá spolu s třemi dalšími mladíky opuštěný checkpoint kdesi v poušti na severu Izraele. Od četby komiksů a poslechu starého rádia je občas vyruší projíždějící automobil či velbloud, který se po cestě líně prochází sem a tam. Mladé vojáky vytrhne z nudy až nečekaná událost s fatáln...

Jonathan Feldman hlídá spolu s třemi dalšími mladíky opuštěný checkpoint kdesi v poušti na severu Izraele. Od četby komiksů a poslechu starého rádia je občas vyruší projíždějící automobil či velbloud, který se po cestě líně prochází sem a tam. Mladé vojáky vytrhne z nudy až nečekaná událost s fatálními následky. Jonathanovi rodiče se mezitím v Tel-Avivu snaží vyrovnat s tragickou zprávou a zjistit, co se vlastně kdesi v poušti odehrává. Snímek Foxtrot zprostředkovává surreálnou armádní zkušenost mladých vojáků a zabývá se tématy viny, ztráty a traumat, která se v izraelské společnosti přenášejí z generace na generaci. To vše originálním vypravěčským způsobem, který je prostoupen citem pro krásu, absurditou a jemným humorem. Díky svému protiválečnému vyznění vzbudil snímek ve své rodné zemi silné kontroverze.

Hrají: Lior Ashkenazi, Sarah Adler, Yonaton Shiray, Shira Haas, Yehuda Almagor, Aryeh Cherner, Yael Eisenberg

Režie: Samuel Maoz

IMDb  75 % Kinobox  71 %

Foxtrot online

Sledovat Foxtrot online můžeš na KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Foxtrot online, zda je ke stažení a zda má Foxtrot dabing nebo titulky.

KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Foxtrot novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Foxtrot, které najdeš na našem webu.

20 skvělých filmů, které jste přehlédli na HBO GO a je to chyba
20 skvělých filmů, které jste přehlédli na HBO GO a je to chyba
23.01.2020 | Tipy na film

Stejně jako Netflix, i konkurenční HBO ve své streamovací službě tlačí do popředí hlavně své či licencované novinky. A prohrabávat se celým jeho katalogem je dost často za trest. Podívali jsme se tedy do hlubin HBO GO za vás a nalezli filmové poklady, které byste rozhodně neměli dále přehlížet!

Foxtrot zajímavosti

Tržby v českých kinech
161 098 Kč
Návštěvnost v českých kinech
1 666 diváků

Foxtrot recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes
11.04.2018

Možná jejich syn ve vojenské službě padl, možná ne. Klíčová otázka izraelského filmu Foxtrot, jejž tamní vláda kritizuje a světové festivaly oslavují, tvoří půd......   Celá recenze

 65 %

Ve filmu Foxtrot hrají Lior Ashkenazi, Sarah Adler, Yonaton Shiray, Shira Haas, Yehuda Almagor, Aryeh Cherner, Yael Eisenberg.

Film Foxtrot režíruje Samuel Maoz.

Film Foxtrot má 114 minut.

Film Foxtrot vidělo v českých kinech 1 666 diváků.

Film Foxtrot můžete vidět na KVIFF TV.

Film Foxtrot je online na KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.