FB pixel TP pixel
Last Vegas

Frajeři ve Vegas

Last Vegas
USA | 2013 | Komedie | Dramedy | 105 minut

Celoživotní přátelé se na stará kolena rozhodnou zapomenout na svá stará kolena, a ve jménu slavných společných mejdanů to ještě jednou roztočit. Jeden z nich, zapřisáhlý starý mládenec chystá překvapivou svatbu a to je ideální příležitost. Cíl? Jak jinak. Las Vegas. V Brooklynu znali tuhle čtyřku k...

Celoživotní přátelé se na stará kolena rozhodnou zapomenout na svá stará kolena, a ve jménu slavných společných mejdanů to ještě jednou roztočit. Jeden z nich, zapřisáhlý starý mládenec chystá překvapivou svatbu a to je ideální příležitost. Cíl? Jak jinak. Las Vegas. V Brooklynu znali tuhle čtyřku kamarádů všichni, život je ale nakonec zavál každého jinam. Jeden je sám v Brooklynu, druhý se svou ženou na Floridě, třetí žije v Jersey se synem. Z ospalosti je vytrhne až telefonát toho čtvrtého, bohatého právníka z Malibu, který jim oznámí, že konečně požádal svoji o polovinu mladší přítelkyni o ruku. Je rozhodnuto, potkají se v Las Vegas a bude to rozlučka se svobodou, jak se sluší a patří. Jakmile ale dorazí na místo, zjišťují, že tohle už není Vegas, jak ho znali. Město se ani na vteřinu nezastavilo a pravidla hry se za celá ta léta změnila...

IMDb  67 %

Frajeři ve Vegas online

Sledovat Frajeři ve Vegas online můžeš na Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Frajeři ve Vegas online, zda je ke stažení a zda má Frajeři ve Vegas dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | SD kvalita | od 17. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Starmax
Starmax
od 10. 7. 2021
Cena nezjištěna

Frajeři ve Vegas obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Frajeři ve Vegas, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Frajeři ve Vegas postavy.

Frajeři ve Vegas novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Frajeři ve Vegas, které najdeš na našem webu.

45 nejlepších komedií, které jsou aktuálně na Netflixu s českými titulky
45 nejlepších komedií, které jsou aktuálně na Netflixu s českými titulky
17.05.2020 | Tipy na film

Člověk nepotřebuje rozesmát jen v době koronaviru, ale i kdykoli jindy. A zrovna Netflix je ideálním místem, kde se komedie objevují jako houby po dešti. Pojďme se mrknout na ty úplně nejlepší kousky, které si navíc můžete dopřát s českou lokalizací v podobě titulků.

40 komedií na Netflixu, které vám zlepší náladu v karanténě
40 komedií na Netflixu, které vám zlepší náladu v karanténě
23.03.2020 | Tipy na film

Nejen na HBO GO lze najít perfektní komedie. Podívejte se na čtyřicítku snímků, které vám zlepší náladu při karanténě a jsou dostupné na Netflixu.

Frajeři ve Vegas zajímavosti

Rozpočet
28 000 000 $
Celosvětové tržby
134 402 450 $
Tržby v USA
63 914 167 $
Tržby v českých kinech
5 718 044 Kč
Návštěvnost v českých kinech
41 483 diváků

Frajeři ve Vegas recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil Filmtoro
19.01.2014 16:06:00

Seniorska verze Parby ve Vegas. Spis mile drama nez komedie.

 60 %

Ve filmu Frajeři ve Vegas hrají Robert De Niro, Morgan Freeman, Michael Douglas, Kevin Kline, Mary Steenburgen, Jerry Ferrara, Romany Malco.

Film Frajeři ve Vegas režíruje Jon Turteltaub.

Film Frajeři ve Vegas má 105 minut.

Film Frajeři ve Vegas měl rozpočet 28 000 000 $.

Film Frajeři ve Vegas vidělo v českých kinech 41 483 diváků.

Film Frajeři ve Vegas můžete vidět na Starmax, Voyo.

Film Frajeři ve Vegas je online na Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.