FB pixel TP pixel
Frankie Is a Womanizer
Frankie Is a Womanizer

František je děvkař

Frankie Is a Womanizer
Česko | 2008 | Komedie | Romantická komedie | 81 minut

Titulní hrdina hořké komedie František je děvkař na první pohled nevypadá jako nenapravitelný sukničkář. Nicméně kvůli svým záletům přijde o soukromou psychiatrickou praxi i o manželku Elišku. Až když ji ztratí, naplno si uvědomí, že bez ní vlastně nemůže být a že mu ji rozhodně nemůže nahradit dotě...

Titulní hrdina hořké komedie František je děvkař na první pohled nevypadá jako nenapravitelný sukničkář. Nicméně kvůli svým záletům přijde o soukromou psychiatrickou praxi i o manželku Elišku. Až když ji ztratí, naplno si uvědomí, že bez ní vlastně nemůže být a že mu ji rozhodně nemůže nahradit dotěrně starostlivá maminka, k níž se musí nastěhovat. V podání komika s osobitým stylem humoru Josefa Poláška je protagonista smutnou, trochu mužsky ješitnou a tragikomickou postavou, jež se poprvé v životě učí platit za své chyby. - Debutující scenárista a režisér Jan Prušinovský (nar. 1979) předtím natočil s Poláškem úspěšný krátký studentský film Nejlepší je pěnivá, také o poněkud dětinském muži, žijícím s matkou. Ve svém celovečerním debutu spoléhá nejen na jeho herecký styl, ale i na komické situace, spjaté s hrdinovým rozpolceným rodinným životem, do nějž kromě dvou zmíněných žen patří ještě jeho bratr, majitel autoškoly Miloš, a vlastně i Františkův přítel, rozvodový právník Viktor. Příběh, poskládaný z řady poměrně jednoduchých a předvídatelných epizod, se odehrává v Praze a komentují ho kromě Františkových promluv též šansony Hany Hegerové a píseň Ďábel z Vinohrad Jiřího Šlitra a Jiřího Suchého. - Vedle scenáristické a režisérské nejistoty a natahovaného děje trpí snímek i nevyrovnaností hereckých výkonů.

Hrají: Josef Polášek, Ela Lehotská, Martin Pechlát, Zdena Hadrbolcová, Petra Nesvačilová, Leoš Noha, Arnošt Goldflam

Režie: Jan Prušinovský, Jan Prušinovský

IMDb  53 % Kinobox  52 %

František je děvkař online

Sledovat František je děvkař online můžeš na Canal Plus, České kino, KVIFF TV, Prima Plus, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film František je děvkař online, zda je ke stažení a zda má František je děvkař dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 3. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Canal Plus
Canal Plus
od 28. 4. 2023
Předplatné za 189 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
od 12. 9. 2023
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
Prima Plus
Prima Plus
od 8. 1. 2022
Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

František je děvkař novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu František je děvkař, které najdeš na našem webu.

Netflix pokračuje v přidávání českých filmů. Jen za měsíc doplnil 34 snímků
Netflix pokračuje v přidávání českých filmů. Jen za měsíc doplnil 34 snímků
18.06.2020 | České novinky

Netflix jen krátce po uzavření nových dohod s českými distributory doslova otevřel stavidla a každých pár dní přidává nové české filmy do své nabídky. Za poslední měsíc zvládl doplnit již 34 snímků, které dokonale naplňují označení žánrové všehochuti.

Netflix přidává další české filmy. Mrkněte na 16 novinek z posledních dní
Netflix přidává další české filmy. Mrkněte na 16 novinek z posledních dní
03.06.2020 12:00:00 | České novinky

Netflix je nadmíru spokojený s úspěchem českých filmů na své streamovací službě, a tak přidává další a další snímky, které kupuje od českých distributorů. Pojďme se podívat na poslední přírůstky do nabídky.

František je děvkař zajímavosti

Tržby v českých kinech
13 901 341 Kč
Návštěvnost v českých kinech
146 997 diváků

František je děvkař recenze a hodnocení

Ve filmu František je děvkař hrají Josef Polášek, Ela Lehotská, Martin Pechlát, Zdena Hadrbolcová, Petra Nesvačilová, Leoš Noha, Arnošt Goldflam.

Film František je děvkař režíruje Jan Prušinovský, Jan Prušinovský.

Film František je děvkař má 81 minut.

Film František je děvkař vidělo v českých kinech 146 997 diváků.

Film František je děvkař můžete vidět na Canal Plus, České kino, KVIFF TV, Prima Plus, Voyo.

Film František je děvkař je online na Canal Plus, České kino, KVIFF TV, Prima Plus, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.