FB pixel TP pixel
GameFace
GameFace

GameFace

GameFace
Velká Británie | 2017 | Komediální seriály | Showbyznys | 3 řad(a) | 12 epizod | Nové díly od 22. 9. 2020

Marcella je herečka, která už léta nezavadila o práci v oboru, hned v první epizodě seriálu GameFace se ale nachomýtne k mnohem většímu úkolu – přesvědčit neznámou kolegyni, aby neskákala ze střechy. Roisin Conaty ze seriálu Rickyho Gervaise Po životě se už v roce 2010 stala nejlepším nováčkem brits...

Marcella je herečka, která už léta nezavadila o práci v oboru, hned v první epizodě seriálu GameFace se ale nachomýtne k mnohem většímu úkolu – přesvědčit neznámou kolegyni, aby neskákala ze střechy. Roisin Conaty ze seriálu Rickyho Gervaise Po životě se už v roce 2010 stala nejlepším nováčkem britské komedie na edinburském festivalu Fringe, se svým autorským seriálem si ale počkala. Její komedie o třicátnici, která se vlastním přičiněním neustále ocitá v nepředvídatelně chaotických situacích, je trochu realističtější, současnější verzí peripetií známé britské chaotičky Bridget Jones. Spolu s Phoebe Waller-Bridge, kterou drama-komedie Potvora a scénář k první sérii Na mušce katapultovaly do Hollywoodu, patří Conaty k dnešní silné generaci ostrovních komiček, které píší seriály sobě na tělo.

Hrají: Roisin Conaty, Damien Molony, Karl Theobald, Dustin Demri-Burns, Dylan Edwards, Caroline Ginty, Nina Toussaint-White

IMDb  78 % Kinobox  77 %

GameFace online

Sledovat GameFace online můžeš na Prima Plus, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film GameFace online, zda je ke stažení a zda má GameFace dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 11. 8. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 22. 10. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

GameFace recenze a hodnocení

V seriálu GameFace hrají Roisin Conaty, Damien Molony, Karl Theobald, Dustin Demri-Burns, Dylan Edwards, Caroline Ginty, Nina Toussaint-White.

Seriál GameFace můžete vidět na Prima Plus, Vodafone TV.

Seriál GameFace je online na Prima Plus, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.