FB pixel TP pixel
Genesis
Genesis

Genesis

Genesis
Maďarsko | 2018 | Drama | Psychologické | 114 minut

Tři příběhy spojuje jeden zločin. Dramatické zobrazení hříchu, katarze a nového začátku se točí kolem osudu malého romského chlapce, jehož dětství náhle a drasticky skončí brutálním útokem, který ho připraví o rodinu. Už tak přepracovaná právnička podlehne tlaku nadřízeného a ujme se obhajoby jednoh...

Tři příběhy spojuje jeden zločin. Dramatické zobrazení hříchu, katarze a nového začátku se točí kolem osudu malého romského chlapce, jehož dětství náhle a drasticky skončí brutálním útokem, který ho připraví o rodinu. Už tak přepracovaná právnička podlehne tlaku nadřízeného a ujme se obhajoby jednoho z mužů, který má stanout před soudem, neboť údajně sehrál významnou roli v této hanebné sérii rasově motivovaných vražd. Během přezkoumávání případu přijde do styku s malým chlapcem, který je přivolán jako svědek, a tohle náhodné setkání oběma navždy změní život. Tajemná dospívající dívka je do případu také zapletena poté, co vyplují na světlo ponurá tajemství jejího přítele.

Hrají: Olivia Grant, Chiké Okonkwo, John Hannah, Warren Brown, Ed Stoppard, Rick Warden, Wendy Glenn

Režie: Freddie Hutton-Mills, Bart Ruspoli

IMDb  32 %

Genesis online

Sledovat Genesis online můžeš na DaFilms, KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Genesis online, zda je ke stažení a zda má Genesis dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
původní znění | české titulky | od 27. 7. 2020
Půjčení za 65 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 80 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Genesis recenze a hodnocení

Ve filmu Genesis hrají Olivia Grant, Chiké Okonkwo, John Hannah, Warren Brown, Ed Stoppard, Rick Warden, Wendy Glenn.

Film Genesis režíruje Freddie Hutton-Mills, Bart Ruspoli.

Film Genesis má 114 minut.

Film Genesis můžete vidět na DaFilms, KVIFF TV.

Film Genesis je online na DaFilms, KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.