FB pixel TP pixel
Ghost Dad
Ghost Dad

Ghost Dad

Ghost Dad
USA | 1990 | Komedie | Život po životě | 84 minut

Hlavním hrdinou příběhu je klasický americký workoholik, přesněji řečeno přepracovaný obchodník Elliot Hopper, vdovec a otec tří dětí, který se hned v prvních minutách filmu stane obětí automobilové nehody, když se s ním taxi zřítí z mostu. Vrací se na silnici jako duch a spěchá ke svým dětem, který...

Hlavním hrdinou příběhu je klasický americký workoholik, přesněji řečeno přepracovaný obchodník Elliot Hopper, vdovec a otec tří dětí, který se hned v prvních minutách filmu stane obětí automobilové nehody, když se s ním taxi zřítí z mostu. Vrací se na silnici jako duch a spěchá ke svým dětem, kterým nevěnoval tolik pozornosti, kolik si zasloužily. Nejenže je z něj duch, ale navíc zjistí, že má jen několik málo dnů, aby se pokusil napravit vše, co zanedbal a zařídil vše tak, aby své děti dobře zabezpečil pro budoucí život, a to samozřejmě nejen po finanční stránce.

Hrají: Bill Cosby, Kimberly Russell, Denise Nicholas, Salim Grant, Ian Bannen, Christine Ebersole, Barry Corbin

Režie: Sidney Poitier

IMDb  44 % Kinobox  49 %

Ghost Dad online

Sledovat Ghost Dad online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ghost Dad online, zda je ke stažení a zda má Ghost Dad dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 1. 2019
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ghost Dad recenze a hodnocení

Ve filmu Ghost Dad hrají Bill Cosby, Kimberly Russell, Denise Nicholas, Salim Grant, Ian Bannen, Christine Ebersole, Barry Corbin.

Film Ghost Dad režíruje Sidney Poitier.

Film Ghost Dad má 84 minut.

Film Ghost Dad můžete vidět na iTunes.

Film Ghost Dad je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.