FB pixel TP pixel
Young Goethe in Love
Young Goethe in Love

Goethe!

Young Goethe in Love
Německo | 2010 | Romantické filmy | Zakázaná láska | 100 minut

Německo, rok 1772. Mladý student práv a začínající básník Johann Wolfgang Goethe neprožívá zrovna šťastné období. Byl vyhozen z důležité zkoušky z práv a jeho otec ho pošle pracovat k Říšskému komornímu soudu do Wetzlaru s cílem „vyhnat mu tu jeho poezii z hlavy“. Ve své nové profesi se ale rozervan...

Německo, rok 1772. Mladý student práv a začínající básník Johann Wolfgang Goethe neprožívá zrovna šťastné období. Byl vyhozen z důležité zkoušky z práv a jeho otec ho pošle pracovat k Říšskému komornímu soudu do Wetzlaru s cílem „vyhnat mu tu jeho poezii z hlavy“. Ve své nové profesi se ale rozervaný romantik osudově a nešťastně zamiluje – jeho vyvolenou je mladá dívka z chudých poměrů Lotte Buff, kterou si má brát Goethův nadřízený Albert Kestner. Zdrcený Goethe se uchyluje k psaní a své zlomené srdce si vylije do románu Utrpení mladého Werthera, který vystihne pocity celé generace a zajistí mu nesmrtelnou slávu.

Hrají: Alexander Fehling, Miriam Stein, Moritz Bleibtreu, Volker Bruch, Burghart Klaußner, Henry Hübchen, Hans-Michael Rehberg

Režie: Philipp Stölzl

IMDb  67 % Kinobox  61 %

Goethe! online

Sledovat Goethe! online můžeš na Canal Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Goethe! online, zda je ke stažení a zda má Goethe! dabing nebo titulky.

Canal Plus
Canal Plus
české titulky | od 14. 10. 2023
Předplatné za 189 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Goethe! recenze a hodnocení

Ve filmu Goethe! hrají Alexander Fehling, Miriam Stein, Moritz Bleibtreu, Volker Bruch, Burghart Klaußner, Henry Hübchen, Hans-Michael Rehberg.

Film Goethe! režíruje Philipp Stölzl.

Film Goethe! má 100 minut.

Film Goethe! můžete vidět na Canal Plus.

Film Goethe! je online na Canal Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.