FB pixel TP pixel
Goal! III: Taking On The World
Goal! III: Taking On The World

Góóól! III.

Goal! III: Taking On The World
Německo | 2009 | Góóól | Drama | Fotbal | 91 minut

Hvězda mexického fotbalového klubu Santiago Munez (Kuno Becker) tu v souboji o Světový pohár FIFA stojí proti spoluhráčům ze španělského Realu Madrid a reprezentantům Anglie Charliemu Braithwaiteovi (Leo Gregory) a Liamu Adamsovi (JJ Feild). Santi chce zvítězit a pozvednout cennou trofej nad hlavu j...

Hvězda mexického fotbalového klubu Santiago Munez (Kuno Becker) tu v souboji o Světový pohár FIFA stojí proti spoluhráčům ze španělského Realu Madrid a reprezentantům Anglie Charliemu Braithwaiteovi (Leo Gregory) a Liamu Adamsovi (JJ Feild). Santi chce zvítězit a pozvednout cennou trofej nad hlavu jako hold svému zemřelému otci a rodině, kterou nechal v Los Angeles a Madridu. Charlie a Liam zas od vítězství očekávají přerušení čtyřicetiletého pohárového půstu svého klubu. Na cestě k fotbalové slávě musí všichni tři překonat řadu překážek a pokušení. Největší boj ovšem musí svést se svými osobními problémy, které se znatelně podepisují na jejich výkonech na hřišti.

Hrají: Kuno Becker, Leo Gregory, J. J. Feild, Kasia Smutniak, Anya Lahiri, Nick Moran, Christopher Fairbank

Režie: Andrew Morahan

IMDb  32 % Kinobox  32 %

Góóól! III. online

Sledovat Góóól! III. online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Góóól! III. online, zda je ke stažení a zda má Góóól! III. dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 10. 7. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Góóól! III. recenze a hodnocení

Ve filmu Góóól! III. hrají Kuno Becker, Leo Gregory, J. J. Feild, Kasia Smutniak, Anya Lahiri, Nick Moran, Christopher Fairbank.

Film Góóól! III. režíruje Andrew Morahan.

Film Góóól! III. má 91 minut.

Film Góóól! III. můžete vidět na Starmax.

Film Góóól! III. je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.