FB pixel TP pixel
Greyhound

Greyhound: Bitva o Atlantik

Greyhound
USA | 2020 | Válečné filmy | Druhá světová válka | 91 minut

Druhá světová válka - flotila spojeneckých lodí musí proplout nebezpečnými vodami severního Atlantiku zatímco jsou jim v patách německé ponorky. Zvládnou se ubránit po dobu 5 dní?

Hrají: Tom Hanks, Elisabeth Shue, Stephen Graham, Manuel Garcia-Rulfo, Lee Norris, Karl Glusman, Tom Brittney

Režie: Aaron Schneider

IMDb  80 % Kinobox  70 %

Greyhound: Bitva o Atlantik online

Sledovat Greyhound: Bitva o Atlantik online můžeš na Apple TV Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Greyhound: Bitva o Atlantik online, zda je ke stažení a zda má Greyhound: Bitva o Atlantik dabing nebo titulky.

Apple TV Plus
Apple TV Plus
anglické titulky | původní znění | české titulky | 4K kvalita | Dolby Vision | Dolby Atmos | HD kvalita | SD kvalita | od 10. 7. 2020
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Greyhound: Bitva o Atlantik novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Greyhound: Bitva o Atlantik, které najdeš na našem webu.

Oscaři se blíží! Kde můžete vidět letošní nominované filmy online?
Oscaři se blíží! Kde můžete vidět letošní nominované filmy online?
22.04.2021 | Tipy na film

Už v pondělí brzy ráno budeme vědět, které filmy byly loni ty úplně nejlepší. Jak se oscarová ceremonie blíží, máme poslední šanci pustit si některé nominované projekty. Pojďme se podívat, na jakých videotékách a streamovacích službách je najdeme.

Nová Bondovka pod tlakem. O koupi za stamiliony mají zájem Netflix i Apple
Nová Bondovka pod tlakem. O koupi za stamiliony mají zájem Netflix i Apple
25.10.2020 10:30:00 | Streaming novinky

James Bond sice nemá v nové bondovce čas zemřít. To ale neznamená, že nám to bude dokazovat v kinech. Po dvou odkladech premiéry totiž může zamířit na streamovací služby, jako Netflix či Apple TV+. Ty už byly ohledně filmu v jednání se studiem MGM, které je nyní finančně hodně nervózní.

11 filmů a seriálů, kvůli kterým se vyplatí Apple TV+ (alespoň na měsíc)
11 filmů a seriálů, kvůli kterým se vyplatí Apple TV+ (alespoň na měsíc)
17.09.2020 10:00:00 | Tipy na film

Jelikož Apple představil nový bundle své streamovací služby společně s Apple Music a Apple Archive, řekli jsme si, že se podíváme na to nejlepší, co aktuálně Apple TV+ nabízí a kvůli čemu se vyplatí si tuhle službu zaplatit alespoň na jeden měsíc.

10 filmů a seriálů (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu
10 filmů a seriálů (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu
10.07.2020 13:00:00 | Tipy na film

Další víkend před námi a podle počasí se zdá, že bude dosti nevyzpytatelný. Čekají nás bouřky, pak zase vedro. Tak co se na to úplně vyprdnout a zůstat doma u Netflxu a dalších streamovacích služeb. Hlavně fanoušci akci si tento víkend přijdou na své a my máme přehled těch nejzajímavějších novinek.

10 nejočekávanějších filmů a seriálů v červenci (nejen) na Netflixu
10 nejočekávanějších filmů a seriálů v červenci (nejen) na Netflixu
28.06.2020 | Tipy na film

Prázdniny jsou tady a zatímco léto v kinech vypadá vysloveně nuzně, online bude bude o zábavu postaráno vrchnovatě. Netflix chystá hned několik očekávaných seriálů a zkrátka se nedrží ani další služby. Vybrali jsme 10 novinek, které jsou pro vás jasnou povinností!

Greyhound: Bitva o Atlantik recenze a hodnocení

Filmtoro
Filmtoro
Verdikt

Válečný počin Toma Hankse (kromě hlavní role film i napsal) nabízí pompézní válečnou řež i zdravou porci patosu. Jen triků je opravdu místy příliš.

Mr. Hlad
Mr. Hlad Moviezone
13.07.2020

Tom Hanks a jeho loď doprovázejí spojenecký konvoj přes Atlantik. Pod jeho hladinou ale číhají německé ponorky. Kolik lodí se zásobami nakonec dopluje do cíle? Hanks si natočil poctivý chlapský film, ve kterém není místo na řeči, ale ani na nějakou zásadnější psychologii postav. Víceméně od začátku ......   Celá recenze

 70 %
 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil
10.07.2020

Greyhound je dalsi film ze serie “Nikdy nikam necestujte s Tomem Hanksem” Pro milovniky valecnych filmu povinnost, pro ostatni 90 minut rvani namornickych rozkazu a neustaleho pipani sonaru. Jednou se to da, takovej Dunkirk ve sleve. Apple TV tomu slusi vic nez kino.

 60 %

Tvůj názor na Greyhound: Bitva o Atlantik?

Ve filmu Greyhound: Bitva o Atlantik hrají Tom Hanks, Elisabeth Shue, Stephen Graham, Manuel Garcia-Rulfo, Lee Norris, Karl Glusman, Tom Brittney.

Film Greyhound: Bitva o Atlantik režíruje Aaron Schneider.

Film Greyhound: Bitva o Atlantik má 91 minut.

Film Greyhound: Bitva o Atlantik měl rozpočet 50 300 000 $.

Film Greyhound: Bitva o Atlantik můžete vidět na Apple TV Plus.

Film Greyhound: Bitva o Atlantik je online na Apple TV Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.