FB pixel TP pixel
Gudetama: An Eggcellent Adventure
Gudetama: An Eggcellent Adventure

Gudetama: Dobrodružství natvrdo

Gudetama: An Eggcellent Adventure
Japonsko | 2022 | Animované seriály | Pro nejmenší | 17 minut

Gudetama je vejce, co se smířilo s tím, že stejně skončí na něčím talíři. A je přesvědčené, že nejlepší bude se k tomu prolenošit. Jenže ctižádostivé, panovačné kuře Shakipiyo ho uvrtá, aby vylezlo z lednice a vydalo se do světa. Mají spolu sice pramálo společného, ale na dobrodružné putování po sto...

Gudetama je vejce, co se smířilo s tím, že stejně skončí na něčím talíři. A je přesvědčené, že nejlepší bude se k tomu prolenošit. Jenže ctižádostivé, panovačné kuře Shakipiyo ho uvrtá, aby vylezlo z lednice a vydalo se do světa. Mají spolu sice pramálo společného, ale na dobrodružné putování po stopách svojí mámy se vydají bok po boku.

Gudetama: Dobrodružství natvrdo obsazení

Herci: Shunsuke Takeuchi, Seiran Fukushima, Seiya, Soshina, Akiyoshi Nakao, Serena Motola, Sarutoki Minagawa, Tsuyoshi Nakano, Miki Akosya

Režie: Motonori Sakakibara

IMDb  72 % Kinobox  68 % Gudetama: Dobrodružství natvrdo CSFD 59 %

Gudetama: Dobrodružství natvrdo online

Sledovat Gudetama: Dobrodružství natvrdo online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Gudetama: Dobrodružství natvrdo online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Gudetama: Dobrodružství natvrdo dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 13. 12. 2022
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Gudetama: Dobrodružství natvrdo recenze a hodnocení

Tvůj názor na Gudetama: Dobrodružství natvrdo?

V seriálu Gudetama: Dobrodružství natvrdo hrají Shunsuke Takeuchi, Seiran Fukushima, Seiya, Soshina, Akiyoshi Nakao, Serena Motola, Sarutoki Minagawa, Tsuyoshi Nakano, Miki Akosya.

Seriál Gudetama: Dobrodružství natvrdo můžete vidět na Netflix.

Seriál Gudetama: Dobrodružství natvrdo je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.