FB pixel TP pixel
Halloween
Halloween

Halloween

Halloween
USA | 2007 | Halloween | Horory | Slasher | 109 minut

Obyvatelé Haddonfieldu to zatím netuší, ale smrt přichází do jejich ospalého městečka. Před patnácti roky vyvraždil Michael Meyers polovinu svojí rodiny, bylo mu tehdy jen 11 let. Od té doby byl pod zámkem v psychiatrické léčebně. Nyní v podvečer Halloweenu, svátku zesnulých, přichází zpět, aby naše...

Obyvatelé Haddonfieldu to zatím netuší, ale smrt přichází do jejich ospalého městečka. Před patnácti roky vyvraždil Michael Meyers polovinu svojí rodiny, bylo mu tehdy jen 11 let. Od té doby byl pod zámkem v psychiatrické léčebně. Nyní v podvečer Halloweenu, svátku zesnulých, přichází zpět, aby našel svou malou sestru. Dr. Loomis (Malcolm McDowell) jako jediný opravdu ví, čeho je maniak schopen a vydává se varovat městečko. Úspěšné znovuzrození jednoho z nejslavnějších hororů nově odhaluje pozadí patologicky narušené mysli a oslovuje jak nové diváky tak i fanoušky původní série. Režisér Rob Zombie obrací čas a pátrá po původu čistého zla jménem Michael Meyers.

Hrají: Malcolm McDowell, Brad Dourif, Daeg Faerch, Tyler Mane, Scout Taylor-Compton, Sheri Moon Zombie, William Forsythe

Režie: Rob Zombie

IMDb  60 % Kinobox  66 %

Halloween online

Sledovat Halloween online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Halloween online, zda je ke stažení a zda má Halloween dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 8. 11. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 79 Kč nebo 99 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Halloween novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Halloween, které najdeš na našem webu.

VIDEO: Půjdete na nový Halloween? Máme pro vás shrnutí všech dílů
VIDEO: Půjdete na nový Halloween? Máme pro vás shrnutí všech dílů
21.10.2018 14:00:00 | Tipy na film

Když před 40 lety vstoupil do kin nový Halloween, málokdo čekal, že vrah Michael Myers se dočká takové filmové obliby. Během následujících let vzniklo dohromady 10 filmů, teď vstupuje do kin nový, jedenáctý. Které díly potřebujete vidět a které naopak vynechat? Podívejte se na naše video.

Halloween zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 435 424 Kč
Návštěvnost v českých kinech
20 475 diváků

Halloween recenze a hodnocení

Ve filmu Halloween hrají Malcolm McDowell, Brad Dourif, Daeg Faerch, Tyler Mane, Scout Taylor-Compton, Sheri Moon Zombie, William Forsythe.

Film Halloween režíruje Rob Zombie.

Film Halloween má 109 minut.

Film Halloween vidělo v českých kinech 20 475 diváků.

Film Halloween můžete vidět na iTunes.

Film Halloween je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.